۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

بسیاری از افراد بر این باورند که پس از به‌روزرسانی مرج اتریوم، گروهی از ماینرهای ETH یک فورک اثبات کار شبکه ایجاد می‌کنند تا همچنان بتوانند به استخراج ادامه دهند. به گفته بنیانگذار CoinGecko، هولدرهای ETH به زودی ایردراپ توکن‌های PoW اتریوم را دریافت خواهند کرد. او معتقد است که راه‌هایی برای هولدرهای ETH وجود دارد تا بتوانند برای اواسط این ماه از مرج اتریوم، استفاده کنند.
مرج اتریوم

بسیاری از افراد بر این باورند که پس از به‌روزرسانی مرج اتریوم (ETH) که در آن شبکه به الگوریتم اثبات سهام (PoS) انتقال می‌یابد، گروهی از ماینرهای ETH یک فورک اثبات کار (PoW) شبکه ایجاد می‌کنند تا همچنان به استخراج ادامه دهند. بابی اونگ (Bobby Ong) بنیانگذار CoinGecko اعتقاد دارد که راه‌هایی برای هولدرهای ETH موجود است. تا از این رویداد که برای اواسط این ماه برنامه‌ریزی شده است، استفاده کنند.

همچنین بخوانید؛ قبل از ادغام اتریوم موجودی ماینرها بیشتر می‌شود

بابی اونگ در یک توئیت درتوئیتر خود، استراتژی‌های خود را در مورد به‌روزرسانی مرج اتریوم به اشتراک گذاشته است. به گفته وی، هولدرهای ETH به زودی ایردراپ توکن‌های PoW اتریوم را دریافت خواهند کرد. اونگ گفت که ساده‌ترین راه برای دریافت ایردراپ، نگه داشتن ETH در صرافی‌هایی است که از فورک‌ها پشتیبانی می‌کنند. با این حال، هولدکردن ETH در کیف پول‌های سخت‌افزاری نیز تاثیر دارد و می‌تواند یک تریدر را واجد شرایط برای همه توکن‌های فورک شده کند.

اونگ به تریدرها توصیه کرده است که توکن‌های خود را به شبکه اصلی اتریوم برگردانند، رپد اتر (wETH) خود را باز کنند و سپس نقدینگی ETH خود را از پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) حذف کنند.

علی‌رغم همه این نکات، اونگ خاطرنشان کرد که گرچه ممکن است واجد شرایط گرفتن همه توکن‌های فورک شده باشند، ولی ادعای همه ایردراپ‌ها را تایید نخواهند کرد، زیرا به احتمال زیاد برخی از آنها کلاهبردارانی هستند که سعی می‌کنند به رمزها و آدرسهای خصوصی او دسترسی پیدا کنند. اونگ همچنین به اشتراک گذاشت که استراتژی او برای توکن‌های فورک شده این است که «همه آنها را فورا بفروشد». وی افزود:

تقریباً تمام توکن‌های فورک شده در حال حاضر مرده‌اند، زیرا صرفاً برای مشغول نگه داشتن ماینرها با استخراج و بدون هیچ انگیزه‌ای برای رشد جامعه و استفاده خود ساخته شده‌اند.

همچنین بخوانید؛ روش‌هایی برای کسب درآمد منفعل از NFTها

در این حال، بازار NFT محبوب OpenSea اعلام کردند که از NFT‌ های فورک شده در سایت خود پشتیبانی نخواهند کرد. این سایت تجاری محبوب NFT اخیراً اعلام کرد که فقط از NFT‌ها در بلاک چین PoS پشتیبانی می‌کنند. به غیر از سایت OpenSea، اوراکل بلاک چین Chainlink نیز با اعلام اینکه فورک‌های PoW توسط Chainlink پشتیبانی نمی‌شوند، حمایت خود را از شبکه ETH ارتقا داده است.

منبع: Cointelegraph