۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
5/5 - (1 امتیاز)

پشتیبانی شرکت circle از زنجیره اثبات سهام

در روز سه‌شنبه، شرکت Circle، صادرکننده استیبل کوین USD Coin (USDC)، تعهد داد که از انتقال اتریوم به بلاک چین اثبات سهام (PoS) پس از به‌روزرسانی Merge حمایت کامل کند. این شرکت به‌روزرسانی Merge را به‌عنوان نقطه عطف مهمی در مقیاس‌پذیری اکوسیستم اتریوم می‌داند. در این خصوص نیز نوشته است:

«USDC به بلوکی اصلی برای نوآوری DeFi در اتریوم بدل شده است. این اتفاق پذیرش راه‌حل‌های لایه 2 را آسان کرده است. همچنین به گسترش مجموعه موارد استفاده که امروزه به مجموعه وسیعی از قابلیت‌های اتریوم متکی هستند نیز کمک کرده است. ما مسئولیتی که در قبال اکوسیستم اتریوم و کسب‌وکارها، توسعه‌دهندگان و کاربران نهایی وابسته به USDC داریم را درک می‌کنیم. به همین دلیل قصد داریم وظیفه خود را به درستی انجام دهیم.»

بزرگترین استیبل کوین با پشتوانه دلار

اکنون USDC بزرگترین استیبل کوین با پشتوانه دلار است که در اتریوم منتشر شده است. همین‌طور بزرگترین دارایی ERC-20 که درمجموع با بیش از 45 میلیارد دلار سرمایه در اکوسیستم محسوب می‌شود. ذخایر این استیبل کوین در موسسات مالی ایالات متحده مانند بلک راک حسابرسی و نگهداری می‌شوند.

برخلاف نظر دیگران، Circle اعلام کرد که با شروع انتقال بلاک چین اتریوم، انتظار هیچ‌گونه مشکلی را ندارد:

«ما پیش‌بینی نمی‌کنیم که در قابلیت‌های زنجیره USDC یا خدمات صدور و بازخرید کاملاً خودکارمان اختلالی بخ وجود آید. محیط آزمایش شرکت Circle به شبکه آزمایشی Goerli اتریوم متصل شده است. ما در روزهای آینده برروی ادغام این شبکه با Prater به‌دقت نظارت خواهیم کرد.»

این شرکت در کنار تعداد روزافزون شرکت‌هایی که پس از تکمیل به‌روزرسانی Merge، انتقال به بلاک چین PoS اتریوم را تضمین می‌کنند، قرار دارد. درروز قبل، Chainlink نیز اعلام کرد که پس از به‌روزرسانی Merge از هیچ‌گونه شبکه اثبات کاری پشتیبانی نخواهد کرد. به‌دلیل نزدیک‌تر شدن به زمان به‌روزرسانی راه حل لایه 2 اتریوم Optimism و همین‌طور گمانه‌زنی‌های حول این رویداد شاهد افزایش بیش از 300 درصدی ارزش توکن خود بوده است.

منبع: “Cointelegraph