۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

طبق داده‌های پلتفرم GitHub، این ارزدیجیتال در ماه سپتامبر در هر روز بیشتر از ۵۰۰ مشارکت را ثبت کرده است که بالاترین رقم برای پروتکل چند زنجیره‌ای این ارزدیجیتال است. همچنین، داده‌های استاندارد قابلیت تعامل‌پذیری پولکادات XCM نشان می‌دهد که تعداد ۲۶۲۵۸ پیام بین پاراچین‌های آن ارسال شده است که این نیز در نوع خود رکوردی بی سابقه برای آن محسوب می‌شود. در مجموع، ۱۴۹۳۰ مشارکت توسعه دهندگان در GitHub پولــکادات در ماه آگوست ثبت شده است.

افزایش توسعه توسط پاراچین

همانطور که توسعه دهندگان پروژه گفته‌اند که:

اکنون ۶۶ بلاک چین در این ارز و شبکه راه اندازی پاراچین آن کوساما فعال هستند. از زمان شروع، بیش از ۱۴۰هزار پیام بین زنجیره‌ها از طریق ۱۳۵ کانال پیام رسان تبادل شده است. خزانه‌داری‌های پولکادات و کوساما روی هم رفته ۹.۶میلیون DOT  و 346700 KSM (مجموع ۷۲.۸میلیون دلار) را برای بودجه پیشنهادی هزینه در اکوسیستم  این ارزدیجیتال پرداخت کرده‌اند.

همچنین دراینجا بخوانید؛ عوامل موثر در رشد پولکادات

پاراچین‌ها بلاک چین های لایه اول جداگانــه‌ای هستند که به صورت موازی ابتدا در کوساما آزمایش و سپس در پولکادات اجرایی می‌شوند. مزایده اسلات پاراچین به صورت عرضه جمعی برگزار و موقعیت به بالاترین پیشنهاد داده می‌شود. اولین مزایده در نوامبر گذشته برگزار شد.

راب هابرمایر، بنیان‌گذار پولکادات، اخیراً نقشه راهی را در مورد افزایش مقیاس پذیری پولکادات و کوساما انتشار داده است. نکات برجسته شامل پشتیبان ناهمزمان، یا جدا کردن امتداد پاراچین‌ها از گسترش زنجیره رله، به عنوان مکانیزم بالقوه برای کاهش زمان بلاک پاراچین تا ۵۰درصد در حالی که فضای بلوک را تا ۱۰برابر افزایش می‌دهد است.

همچنین تخمین زده می‌شود که این ارتقاء، در صورت اجرای آنلاین، سرعت شبکه را بین ۱۰۰هزار تا ۱ میلیون تراکنش در دقیقه افزایش دهد.

همچنین دراینجا بخوانید؛ پولکادات جایگاه ریپل را تصاحب کرد.

ارتقاء پشتیبان ناهمزمان برای توسعه در کوساما تا پایان سال و سپس برای پولکادات برنامه ریزی شده است. ارتقای شبکه دیگری که قرار است در آینده پاراچین‌های «پرداخت سریع» را معرفی کند، از نظر تئوری راه‌اندازی یک بلاک چین در کوساما را با راه‌اندازی همزمان قراردادهای هوشمند ترکیب می‌کند. این حرکت روند توسعه برای ساخت بر روی بستر این رمزارز را کوتاه می‌کند. و باعث توسعه بیشتر شبکه پولکادات میباشد.

منبع: Cointelegraph