۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
5/5 - (2 امتیاز)

مدیر ارشد سرمایه گذاری شرکت مدیریت دارایی IDEG اعتقاد دارد که پس از افزایش قیمت اتریوم (ETH) درطول هفته‌ای که گذشت، ممکن است این ارز دیجیتال اکنون در مرحله تثبیت قیمت قرار داشته باشد. بنابراین نواسانات اخیر در همین محدوده خواهد بود.

تثبیت قیمت اتریوم

براساس گزارشی که در روز دوشنبه با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شد، نویسنده این گزارش، مارکوس تیلن، عنوان کرد که در حالی که قیمت اتریوم در شش هفته گذشته افزایشی بوده است، اکنون باید با احتیاط بیشتری به این ارز دیجیتال توجه کنیم.

این نظریه طبق عوامل کلان و تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم بیان شده است. در این گزارش اشاره شده است که فدرال رزرو همچنان به برنامه انقباض کمی (QT) خود که نقدینگی را کاهش می‌دهد، ادامه خواهد داد. همین‌طور عنوان شد که قیمت اتریوم در محدوده سطح 1800 دلاری به مقاومت فنی رسیده است.

این شرکت مدیریت دارایی همین‌طور خاطر نشان کرد که این امر در شرایطی رخ داد که اتریوم شاهد کاهش 47 درصدی درآمد شبکه، کاهش حجم کل قفل شده (TVL) و همین‌طور کاهش ارزش بازار استیبل کوین بوده است. USDC در هفته‌ای که گذشت 1.1 میلیارد دلار خروجی را به ثبت رساند.

مارکوس تیلن، مدیر ارشد سرمایه گذاری IDEG، روز سه شنبه و طی صحبت با کوین تلگراف عنوان کرد که افزایش قیمت اخیر با تغییر در فاندامنتال پشتیبانی نشده است.

داده‌های گوگل

تیلن همین‌طور باور دارد که هیجانات پیرامون « به روزرسانی Merge» اکنون روند نزولی را تجربه می‌کند. همین امر توسط داده‌های جستجوی اخیر گوگل نیز نشان داده می‌شود.

نتایج جستجوی عبارت Ethereum Merge

تیلن اینگونه پیشنهاد کرد که این “کاهش هیجان” نشان دهنده این است که اتریوم برای یک دوره تثبیت قیمتی قبل از به روزرسانی Merge در 19 سپتامبر آماده شده است. ولی تیلن همین‌طور افزود که این موضوع ممکن است فرصت‌های خرید مناسبی را ایجاد کند:

در حالت ایده آل، افت در پایان ماه اوت ما را برای یک سطح ورودی عالی دیگر آماده می‌کند.

تیلن همین‌طور در مورد ارتباط جالب بین قیمت اتریوم و نتایج جستجوی عبارت Ethereum Merge، بیان کرد:

این یک شاخص خوب برای بررسی احساسات و علایق است. ولی در نهایت از بین رفته و بی‌ربط می‌شود. با این وجود، ممکن است بینش‌هایی در مورد زمان‌بندی تغییر قیمت فعلی اتریوم در رویداد ارائه دهد.

تیلن اعتقاد دارد که پس از به روزرسانی، قیمت اتریوم نیز بیشتر تحت‌تأثیر سرعت افزایش نرخ پذیرش خواهد بود:

در حالی که ممکن است هزینه‌های تراکنش ثابت بماند، منحنی پذیرش ممکن است در ابتدا به همان سرعتی که بسیاری انتظار دارند افزایش نیابد. این اتفاق می‌تواند باعث شود که اتریوم، زمانی که در شرایط جریان نقدی خالص اندازه‌گیری شود، ارزش کمی داشته باشد.

ETH هم‌اکنون و در زمان نگارش این مطلب 1587 دلار قیمت دارد. این ارز در 24 ساعت گذشته 6.24 درصد کاهش را تجربه کرده است.

منبع: “Cointelegraph