۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

در حالی که یکی از تریدرهای محبوب منتظر بازگشت نهایی قیمت بیت کوین قبل از نزول اخیر بود، بازار بیتکوین نتوانست ۲۰هزار دلار را تا پایان ماه سپتامبر حفظ کند. با این حال، تریدرهای سبک پرایس اکشن اخیرا گفته اند که بیت کوین می‌تواند شامل یک سفر تازه به ۲۰۵۰۰ دلار باشد، اما فراتر از آن، روند کلی همچنان برای تریدرها به شدت نزولی است.

تارگت ۲۰۵۰۰ دلاری قیمت بیت کوین همچنان باقی است؟

منبع: www.coinglass.com

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که قیمت بیت کوین (BTC) پس از پایان ماه سپتامبر به حدود ۱۹۴۰۰ دلار کاهش یافت. با این حال، پرایس اکشن اخیر بیت کوین می‌تواند شامل یک سفر تازه به ۲۰۵۰۰ دلار باشد، اما فراتر از آن، روند کلی همچنان برای تریدرها به شدت نزولی است.

طبق داده‌های Coinglass، نمودار ماهانه با کاهش ۳ درصدی زیان، در اول اکتبر نتوانست رشد کند و قیمت بیت کوین تا کنون ۰.۷ درصد دیگر از ابتدای ماه اکتبر کاهش یافته است.

داده‌های مالی ناامید کننده از بازارهای کلان به فقدان علاقه برای دارایی‌های ریسکی کمک میکند و در میان تریدرهای کریپتو، چشم‌انداز تاریکی باقی ماند. برای تریدر محبوب کریپتو Il Capo of Crypto، بازدهی بالاتر از مرز ۲۰۰۰۰ دلار همچنان در آن روز امکان‌پذیر بوده است، اما همچنان با کاهش بسیار پایین‌تری همراه بود.

همچنین در اینجا بخوانید؛ بررسی قیمت بیتکوین، چرا بیتکوین ۲۰ هزاردلاری شد؟

در حالی که هنوز قیمت بیت کوین برای نوسانات در کلوز هفتگی مناسب به نظر می‌رسد، تنگ شدن Bollinger Bands در بازه‌های زمانی کوتاه‌تر ادامه یافتن روند نزولی را نشان می‌دهند.

با این وجود، قیمت بیت کوین در کلوز ماه سپتامبر به روند نزولی خود ادامه داده است که اکنون با بازار نزولی سال ۲۰۱۸ رقابت می‌کند، همانطور که کالب فرانزن (Caleb Franzen) تحلیلگر ارشد بازار در Cubic Analytics تاکید کرد:

بیت کوین رسماً ۱۰ کندل قرمز رنگ ماهیانه Heikin Ashi را با کلوز سپتامبر تولید کرده است. این طولانی‌ترین بازار خرسی از سال ۲۰۱۸ است که در مجموع ۱۴ کندل قرمز را از ۱۸ فوریه تا ۱۹مارس ۲۰۱۸ تولید کرد.

بانک‌های بزرگ با کاهش قیمت زنگ خطر را به صدا در می‌آورند

کاهش قیمت سهام موسسه مالی سوئیسی Credit Suisse که از سال ۲۰۲۱ تقریباً سقوط کرده بود، اکنون نگرانی‌هایی برای سرایت به موسساتی مانند Deutsche Bank و UniCredit و حتی Bank of China ایجاد کرده است. آلیستر مکلئود (Alistair Macleod) رئیس تحقیقات Goldmoney در پاسخ به این سوال که آیا Credit Suisse تنها بانک بزرگی است که در خطر می‌باشد، گفت:

همچنین دراینجا بخوانید؛ تاریخچه نام بیت کوین ازکجا آمده است؟

شکست یکی از آنها احتمالا بقای بقیه را زیر سوال می برد. در یادداشتی به نقل از رویترز در دوم اکتبر، مدیرعامل Credit Suisse به سرمایه‌گذاران هشدار داد که «عملکرد روزانه قیمت سهام ما را با پایه سرمایه قوی و موقعیت نقدینگی بانک اشتباه نگیرند».

منبع: Cointelergraph