۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

نتایج یک نظرسنجی مقدماتی درباره بازیابی ترا نشان دهنده این است که ۹۲ درصد از شرکت‌کنندگان مخالف پیشنهاد دو کوان جهت راه‌اندازی فورک لونا هستند. افراد بسیاری روش توکن‌سوزی را برای احیای لونا پیشنهاد کرده‌اند.

دو کوان چندی پیش از ایده جدیدی برای بازیابی اکوسیستم تِرا رونمایی کرد. او در توییترش توضیح داد که این تیم چگونه در تلاش است تا لونا را احیا کند و چه اقداماتی را قرار است انجام دهند.

مطابق با گفته‌های او، زنجیره قبلی ترا به یک زنجیره جدید بدون استیبل کوین الگوریتمی فورک خواهد شد. زنجیره قدیمی به‌عنوان ترا کلاسیک (Terra Classic) با توکن لونا کلاسیک (LUNC) و زنجیره جدید ساخته شده، تحت عنوان ترا با توکن لونا (LUNA) به فعالیت خواهند پرداخت. با این حال این طرح که برنامه احیا دوم (Revival Plan ۲) نام داشت، با استقبال چندانی مواجه نشد.

تا زمان نگارش و انتشار این مطلب، بیش از ۵,۶۶۵ نفر در نظرسنجی اولیه این ارز دیجیتال در سایت رسمی ترا شرکت کرده‌اند و ۹۲ درصد آنها این طرح را نپسندیده و از آن حمایت نکردند.

۹۲ درصد از اعضای جامعه تِرا با طرح دو کوان برای راه‌اندازی فورک جدید مخالفت کردند
نتایج نظرسنجی اولیه انجام‌شده درباره طرح دو کوان برای راه‌اندزی فورک لونا.

۹۲ درصد از شرکت‌کنندگان بر این باورند که راه‌اندازی فورکی که نسخه جدیدی از بلاک چین ترا را ارائه می‌کند، ایده خوبی نیست. شایان ذکر است که هر کسی می‌تواند در انجمن ترا ثبت‌نام کرده و در این رأی‌گیری غیررسمی شرکت کند. توجهی نیز نمی‌شود که این افراد هولدر لونا هستند یا خیر.

همه چیز از آن زمانی شروع شد که «UST» سقوط کرد و پیوند قیمتی خود را با دلار آمریکا از دست داد. این مسئله برروی کل اکوسیستم ترا تأثیر گذار بود و باعث شد تا عرضه توکن لونا نیز به صورت قابل‌توجهی افزایش یابد. در نهایت نیز قیمت لونا تقریباً به صفر و زیر صفر رسید.

دو کوان نیز در ادامه ایده راه‌اندازی فورک زنجیره لونا را برای احیای آن پیشنهاد کرد. پس از انتشار نظرسنجی مربوط به این پیشنهاد، اعضای جامعه ترا پیشنهادات و ایده‌های خود را در بخش نظرات سایت ترا بیان کردند.

یکی از این افراد اینگونه نظر داد:

ما نمی‌خواهیم فورکی راه‌اندازی شود. بهترین گزینه این است که لونا سوزانده و به یک توکن ضدتورمی تبدیل شود.

شخص دیگری نیز گفت:

امیدوارم ایده فورک کنار گذاشته شود و به‌جای آن از راه حل توکن‌سوزی استفاده شود. در این صورت افراد بیشتری خوش‌‌حال می‌شوند. این روش باعث می‌شود تا لونا به‌عنوان یکی از ده توکن برتر بازار برگردد، ارزش بازار آن افزایش یابد و توجه تمام فعالان بازار ارزهای دیجیتال به آن جلب شود.

با اینکه نظرسنجی مذکور هیچگونه قدرت تصمیم‌گیری رسمی ندارد امّا نشان‌دهنده نظر اعضای جامعه ترا است. همان‌گونه که گفته شد، برخی از این افراد روش توکن‌سوزی را برای کاهش عرضه پیشنهاد کره‌ادند.

منبع:”watcher.guru