۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

قیمت ارز ریپل روندی صعودی را از محدوده قیمتی ۰.۵۰ دلار شروع کرد. این ارز دیجیتال درحال حاضر در بالای ۰.۵۱۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ خرید و فروش می‌شود. یک خط روند صعودی با حمایتی نزدیک به ۰.۵۱۰۰ دلار در تایم فریم ۴ ساعته جفت ارز XRP/USD در حال تشکیل می باشد. این جفت ارز در صورت شکست مقاومت مهم ۰.۵۳۵ دلاری، می‌تواند رشد بیشتری را تجربه کند.

تحلیل تکنیکال ریپل

ریپل بعد از تشکیل یک کف بالاتر از محدوده ۰.۴۸۸۰دلار، روند صعودی جدیدی را آغاز کرد. این ارز دیجیتال مشابه بیت کوین، بالاتر از ناحیه های مقاومت ۰.۵۰۰ و ۰.۵۱۰ دلار رشد افزاینده ای را تجربه کرده است.

همچنین قیمت تا بالای مقاومت ۰.۵۲۵ دلاری صعود کرد اما به نظر می‌رسد خرس‌ها یا همان فروشنده های بازار از منطقه مقاومتی ۰.۵۳۵ دلار محافظت می‌کنند. در نهایت یک سقف در نزدیکی به قیمت ۰.۵۳۸۲ دلار تشکیل شد و قیمت در حال حاضر در حال تثبیت خود در این قیمت می باشد. این ارز در زیر سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی حرکت صعودی خود را از ۰.۵۰۷۲ تا سطح حدودا ۰.۵۳۸۲ دلاری معامله شد.

همانطور که در شکل بالا نشان داده‌ایم رمزارز XRP اکنون بالای قیمت ۰.۵۱۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ قرار دارد. یک خط روند صعودی با پشتیبانی نزدیک به ۰.۵۱۰۰ دلار در تایم فریم ۴ ساعته جفت ارز XRP/USD در حال شکل‌گیری است.

همچینین دراینجا بخوانید؛ ریزش بیت کوین و ضعف خریداران در حفظ سطح ۳۰ هزار دلاری

نزدیک‌ترین مقاومت ناحیه قیمتی ۰.۵۳۲۰ دلار است. اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۰.۵۳۵ دلار قرار دارد. شکست این سطح موجب حرکت قیمت به سمت مقاومت با اهمیت ۰.۵۴۷۵ دلار خواهد شد. هرگونه افزایش بیشتر امکان دارد قیمت را به سطح ۰.۶۰۰ دلاری برساند.

سناریوی ریزش قیمت

اگر ریپل نتواند منطقه مقاومتی ۰.۵۳۵دلار را بشکند، به حرکت نزولی خود ادامه خواهد داد. نزدیک‌ترین حمایت در صورت نزول، محدوده ۰.۵۲۲ دلار است.

حمایت مهم بعدی نزدیک به ۰.۵۱۹ دلار یا همان سطح ۶۱.۸% فیبوناچی اصلاحی حرکت صعودی از قیمت ۰.۵۰۷۲ تا ۰.۵۳۸۲ دلار قرار دارد. حمایت مهم نیز در نزدیکی قیمت ۰.۵۱۰ دلار یا خط روند است. در صورت شکست در این سطح، قیمت کاهش بیشتری را تجربه خواهد کرد. در این صورت، قیمت ممکن است حمایت ۰.۴۸۸ دلاری را نیز تست کند.

بررسی اندیکاتورها

MACD چهار ساعته: MACD برای XRP/USD اکنون در منطقه صعودی در حال افزایش است.

RSI چهار ساعته (شاخص قدرت نسبی): RSI برای XRP/USD اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

سطوح پشتیبانی اصلی: ۰.۵۱۹ دلاری، ۰.۵۱۰ دلاری و ۰.۴۸۸ دلاری.

سطوح مقاومت اصلی: ۰.۵۳۵ دلاری، ۰.۵۴۷۵ دلاری و ۰.۶۰۰ دلاری.

منبع: Newsbtc