۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

نمودار بیت کوین درنزدیکی شب گذشته به وقت تهران، تا قیمت ۲۷٬۲۷۰ دلار ریزش یافت و به دنبال آن قیمت آلت‌کوین‌ها نیز دچار کاهش شدیدی شد. قیمت ارز اتریوم در شب گذشته ناحیه قیمتی ۱۸۰۰ دلار را تاچ کرد. همچنین قیمت بیت کوین در روز گذشته ۲.۷۵٪ کاهش داشت و کندل روزانه آن در سطح ۲۷٬۶۹۰ دلار بسته شد.

نمودار بیت کوین در تایم‌فریم ۱ ساعته؛ منبع: تریدینگ ویو

تحلیلگران بازار بر این باورند که اسپم شدن (Spam) شبکه بیت کوین با انبوه تراکنش‌های مربوط به صدور توکن‌های BRC-20 دچار مشکل شده است و افزایش کارمزدها و جمع شدن تعداد تراکنش‌های تایید نشده که به دو بار تعلیق برداشت‌های بیت کوین در صرافی بایننس منجر شده است،  احساسات مثبت در بازار را از بین برده است.

صرافی بایننس برداشت‌های بیت‌کوین را متوقف کرد. کاربران از روی ترس بلافاصله بیت‌کوین خود را در مقابل تتر فروختند (تتری که قیمت آن بیش از ۱ دلار شده بود). توصیه من به شما این است: تتر رو بیش از ۱ دلار نخرید حتی اگه میترسید CZ راگ پولتون کرده باشه. کوین‌هاتونو به موقع به والت سخت افزاری انتقال بدید تا بدونین BTC کاغذی دستتون نمیباشد.

نظر تحلیل‌گران تکنیکال در مورد نمودار قیمت بیت کوین

با وجود شرایط روز قبل که به ریزش قیمت بیت کوین منجر شد، بیشتر تحلیل‌گران نمودار قیمت در مورد افزایش در کوتاه مدت خوشبین می باشند و در جستجوی نقطه ورود مناسبی برای خرید کردن، بودند.

مایکل فن دِه پوپه (Michaël van de Poppe)، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت معاملاتی Eight، سطوح مهم ۲۷٬۴۰۰ دلاری و ۲۶٬۸۰۰ دلاری را نقطه ورود مناسبی برای پوزیشن لانگ تلقی می‌کند. او اعتقاد دارد گپ قیمتی CME شکل گرفته و در سطح ۲۹۶۰۰ دلار پر خواهد شد و محتمل است این اتفاق در بازگشت قیمت پس از روند نزولی چند روز اخیر رخ دهد. او در توییتر خود چارت زیر را به اشتراک گذاشت:

چارت قیمت بیت کوین فن ده پوپه

همچنین دراینجا بخوانید؛ تحلیل تکنیکال BTC ؛ اصلاح قیمت برترین ارز دیجیتال بازار

همچینین تحلیل‌گر دیگری در توییتر خود به نام کاربری کریپ‌نوئِوو (CrypNuevo) اظهار داشت:

اگر تغییر مهمی در نمودار نبینیم و بیت‌کوین به سرعت به بالای ۲۹٬۰۰۰ دلار برنگرده، محتمل‌ترین سناریو به نظر من اینه که ویک ها رو در سطح ۲۷٬۳۰۰ تا ۲۷٬۵۰۰ پر کنیم و بعد با حرکت به سمت محدوده سبز رنگ (بالای ۳۰٬۰۰۰) شورت‌ها رو لیکویید کنیم.

پیاده شدن این سناریو ممکنه بیش از یک هفته طول بکشه.

در همین حال، تحلیل‌گر دیگری به نام Daan Crypto Trades در توییترعنوان کرد:

بیت کوین هنوز در منطقه ۲۷ تا ۳۰ هزار دلار در نوسان است و تا زمانی که یک شکست مهم در یکی از دو سطح بالایی یا پایینی نبینیم من نقطه ورود جالبی در بازار نمی‌بینم.

منبع: Cointelegraph