۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

دومین نامزد ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا که ویوک راماسوامی نام دارد در کشور خود رسماً کمک‌های مالی در قالب بیت کوین را برای کمپین خود پذیرفته است. راماسوامی در حالی که اعلام می‌کرد که کمک‌های مالی در قالب بیت کوین را می پذیرد، بیان داشت: حتی می‌توانید به اندازه ۱ دلار نیز کمک کنید. این خبر تنها دو روز پس از آن منتشر می‌شود که رابرت اف کندی جونیور به اولین نامزد ریاست جمهوری در تاریخ ایالات متحده تبدیل شد که کمک‌های مالی کمپین خود را در قالب بیت کوین پذیرفت. راماسوامی که در رویداد بیت کوین ۲۰۲۳ در میامی فلوریدا صحبت می‌کرد، اظهار داشت: بیایید انتخابات ۲۰۲۴ را به یک رفراندوم در مورد ارز فیات تبدیل کنیم.

کمک‌ مالی بصورت بیت کوین

همانطور که در عکس پایین به آن اشاره شده است اماسوامی یک کد QR را به اشتراک گذاشت که وقتی اسکن می‌شود، کاربران به درگاه پرداخت هدایت می‌شوند. این درگاه پرداخت شامل گزینه‌های گوناگونی از جمله بیت کوین و ساتوشی (کوچک‌ترین واحد BTC) برای کمک‌های مالی است.
بیت کوین
دومین نامزد ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا برای دریافت کمک های مالی بیت کوین، سرویس پرداخت بیت پی را انتخاب کرد. با این حال، BitPay از ارزهای دیجیتال دیگر، از جمله BTCcash، اتریوم، ایپ کوین، لایت کوین، دوج کوین و شیبا اینو نیز پشتیبانی می‌کند.
بیت کوین و ریاست جمهوری آمریکا
شهروندان دارای شرایط آمریکا و ساکنان دائمی می‌توانند تا سقف ۶۶۰۰ دلار در این کمپین کمک کنند، که به عنوان کمک‌های خیریه برای اهداف مالیات بر درآمد فدرال کسر نخواهد شد. به اهداکنندگان یک توکن غیرمثلی (NFT) اعطا می‌شود. در صفحه کمک مالی این عنوان ذکر شده است: پس از انجام کمک مالی، برای دریافت NFT خود به دکمه بازگشت به صفحه قبل را بزنید.

در فوریه سال جاری، قانونگذاران در مجلس نمایندگان کانزاس لایحه‌ای را ارائه کردند که در آن سقف ۱۰۰ دلاری برای کمک‌های مالی در قالب ارزهای دیجیتال مطرح شده بود.

برای کمک‌های مالی کمتر از ۱۰۰ دلار، گیرنده باید «فوراً» ارز دیجیتال را به دلار آمریکا تبدیل کند، از آن برای هزینه‌ها استفاده نکند و وجوه را نگه ندارد.

منبع: Cointelegraph