۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

بعد از جهش اخیر قیمت اتریوم از پایین‌ترین سطح هفتگی یعنی ۱۰۸۰دلار و در پی آن شکست منطقه مقاومت و رسیدن قیمت به نزدیکی سطح مقاومتی ۱۳۰۰دلار، خریداران شکست خوردند و اکنون ETH زیر سطح ۱۲۰۰ دلار معامله می‌شود. همچنین در تایم‌فریم بالا، قیمت اتریوم (ETH) ضعیف به نظر می‌رسد و ایجاد یک روند نزولی دور از ذهن نمیباشد.

علیرغم رشد جزئی و عدم اطمینان پیرامون بازار کریپتو، فاجعه‌ی فروپاشی FTX همچنان به عنوان کاتالیزوری برای نزول بیشتر بازار عمل می‌کند. اثر دومینویی ورشکستگی FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ، بازار را متوقف کرده و هنوز حرکت قابل توجهی انجام نشده است. این موضوع نگرانی‌ها در مورد جهت گیری بازار را افزایش داده است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در نمودار هفتگی

علیرغم رشد جزئی در سراسر بازار و همچنین افزایش قیمت اتریوم از پایین‌ترین سطح هفتگی (۱۰۸۰ دلار) به بالاترین سطح (۱۲۲۰ دلار)، بازار ارزهای دیجیتال همچنان نامطمئن و متلاطم هست و این موضوع بر قیمت ETH تأثیر‌ات زیادی می‌گذارد. بسیاری از آلت‌کوین‌ها برای بقا تقلا می‌کنند و تلاش دارند تا در بازار نزولی کنونی، سرپا بمانند.

قیمت ETH پس از رشد اخیر خود موفق نشد به بالای سطح ۱۲۵۰ دلار برسد و در کندل هفتگی آن در زیر منطقه مهم۱۲۰۰دلار بسته شد.

پس از کاهش قیمت اتریوم از سطح ۱۲۲۰ دلار به منطقه ۱۱۷۰ دلار، قیمت برای به دست آوردن مجدد قدرت تلاش کرد با این وجود گمانه‌زنی‌هایی درباره تست مجدد قیمت در منطقه ۷۰۰ دلار وجود دارد.

مقاومت هفتگی برای قیمت اتریوم: ۱۲۵۰ دلار.

حمایت هفتگی برای قیمت اتریوم: ۱۰۰۰دلار.

پیش بینی میشود در هفته های آتی بین این دو محدوده رنج قیمت داشته باشیم.

همچنین دراینجا بخوانید؛ نظر اکثر آمریکایی‌ها نسبت به بیت کوین نزول بیشتری است

تحلیل قیمت اتریوم در نمودار روزانه

قیمت بیت کوین پس از بسته شدن زیر سطح ۱۲۵۰ دلار در تایم‌فریم روزانه به طور قابل توجهی ضعیف باقی ماند. از آنجایی که قیمت ETH قادر به شکستن سطح ۱۳۰۰ دلار نیست، شانس زیادی برای آزمایش مجدد قیمت در منطقه ۷۰۰ دلار وجود دارد.

اتریوم در حال حاضر (در زمان نگارش این مقاله) با قیمت ۱۲۱۰ دلار و زیر میانگین متحرک نمایی ۵۰ و ۲۰۰ معامله می‌شود که به عنوان مقاومتی برای قیمت محسوب می‌شوند. برای شروع رشد مجدد قیمت، قیمت باید سطوح 1400 و 1700 دلار را بشکند.

مقاومت روزانه برای قیمت اتریوم: ۱۴۰۰ و ۱۷۰۰ دلار.

حمایت روزانه برای قیمت اتریوم: ۱۰۰۰ تا ۹۰۰ دلار.

منبع: Newsbtc