۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

قیمت سولانا به شدت کاهش داشته است و منطقه حمایت ۲۰ دلاری را تاچ کرد. این ارز دیجیتال اکنون زیر ۲۲ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ( تایم فریم ۴ساعت) معامله می‌شود. همچنین یک خط روند نزولی با مقاومت نزدیک به ۲۱.۶۰ دلار در نمودار ۴ ساعته جفت SOL/USD در حال شکل‌گیری است. اگر این ارز دیجیتال از سطوح مقاومتی ۲۱.۶۰ و ۲۲.۰۰ دلار عبور کند، می‌تواند روند صعودی جدیدی را شروع می کند.

تحلیل تکنیکال نمودار سولانا

در هفته گذشته، قیمت سولانا کاهش عمده‌ای از سطح ۲۳.۵۰ دلار را تجربه کرد. فروشندگان موفق شدند قیمت را به زیر منطقه حمایتی ۲۲ دلار برسانند.

قیمت حتی تا زیر ناحیه حمایتی ۲۰.۵۰ دلاری کاهش یافت. سپس یک کف جدید نزدیک به ۲۰.۲۱ دلار را تشکیل و قیمت اکنون در حال تثبیت است. این ارز دیجیتال اکنون زیر ۲۲ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (۴ ساعته) معامله می‌شود. همچنین یک خط روند نزولی با مقاومت نزدیک به ۲۱.۶۰ دلار در نمودار ۴ ساعته جفت SOL/USD در حال شکل‌گیری است.

نزدیک‌ترین مقاومت در مسیر افزایش این ارز دیجیتال، ۲۱.۰۰ دلار است. این سطح نزدیک به ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی حرکت نزولی از ۲۳.۵۰ به ۲۰.۲۱  دلار است.

سطح مقاومت بعدی نزدیک به قیمت ۲۱.۵۰ دلاری و خط روند قرار دارد که این تقاطع خط روند و سطح مقاومتی نشان دهنده اهمیت بیشتر این ناحیه می باشد. مقاومت اصلی نزدیک به منطقه ۲۱.۸۰ دلار است. این سطح نزدیک به ۵۰% فیبوناچی اصلاحی حرکت نزولی از قیمت ۲۳.۵۰ به ۲۰.۲۱ دلار است که بالاتر از آن قیمت می‌تواند حرکت به سمت سطح ۲۲.۸۰ دلار را هدف قرار دهد. هر گونه صعود بیشتر در نمودار، قیمت را به سطح ۲۴ دلار خواهد رساند.

همچنین دراینجا بخوانید؛ آلت کوین (altcoin) چیست؟ همه آنچه باید درباره آلت کوین بدانید

سناریوی کاهش قیمت

اگر نمودار سولانا نتواند مقاومت ۲۱.۶۰ دلاری را رد کند، روند نزولی ادامه خواهد یافت. نزدیک‌ترین حمایت در صورت نزول سطح قیمت ۲۰.۲۰دلار است.

اولین حمایت اصلی نزدیک به سطح ۱۹.۸۰ دلار قرار دارد. حمایت اصلی بعدی نیز نزدیک به سطح ۱۹.۲۰ دلار می باشد. در صورت شکست شدن این حمایت، قیمت ممکن است حمایت کلیدی بعدی در ۱۸.۰۰ دلار را آزمایش کند.

اندیکاتورها

MACD چهار ساعته: MACD برای SOL/USD در منطقه نزولی در حال کاهش است.

RSI چهار ساعته (شاخص قدرت نسبی): RSI برای SOL/USD زیر سطح ۵۰ است.

سطوح پشتیبانی اصلی: ۲۰.۲۰ دلار، ۲۰.۰۰ دلار و ۱۹.۲۰ دلار.

سطوح مقاومت اصلی: ۲۱.۰۰ دلار، ۲۱.۸۰ دلار و ۲۴ دلار.

منبع: Newsbtc