۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
5/5 - (2 امتیاز)

شرکت ASICRUN، یک شرکت فناوری برجسته در زمینه رمزارز، تجربه ماینینگ را برای علاقه‌مندان به استخراج رمزارز با ترکیبی از توان فوق‌العاده و کارآیی انرژی بالا بازتعریف می‌کند. ماینرهای جدید ASIC این شرکت با نام‌های AR1، AR2 و EliteAR با قابلیت تولید سود بسیار خوب برای انواع کاربران، تأثیر مثبتی در بازار داشته‌اند.

قدرت Hash برتر در صنعت ASIC

ویژگی جذاب‌ترین ماینرهای ASICRUN، قدرت Hash بالای آنهاست. از بین تمام ماینرهای رمزارز موجود در بازار، ماینرهای AR1، AR2 و EliteAR از نظر قدرت Hash بالاترین عملکرد را دارند.

  • ماینر AR1 با قدرت پردازش 1050 تراهش در ثانیه برای بیت کوین (TH/s)، با قدرت پردازش 400 گیگاهش در ثانیه (GH/s) برای لایت کوین / دوج کوین، با قدرت پردازش 20 تراهش در ثانیه (TH/s) برای Dash
  • ماینر AR2 با قدرت پردازش 2200 تراهش در ثانیه برای بیت کوین (TH/s)، با قدرت پردازش 900 گیگاهش در ثانیه (GH/s) برای لایت کوین / دوج کوین، با قدرت پردازش 45 تراهش در ثانیه (TH/s) برای Dash
  • ماینر EliteAR با قدرت پردازش 4900 تراهش در ثانیه برای بیت کوین (TH/s)، با قدرت پردازش 2200 گیگاهش در ثانیه (GH/s) برای لایت کوین / دوج کوین، با قدرت پردازش 100 تراهش در ثانیه (TH/s) برای Dash

به طور کلی، ماینرهای رمزارز با قدرت پردازشی بالا معمولاً مقدار زیادی انرژی مصرف می‌کنند که سودآوری سخت‌افزار را کاهش می‌دهد. با این حال، مصرف انرژی ماینرهای ASICRUN در بازار پرقدرتترین ماینرها باشد، مصرف انرژی آنها بسیار پایین است. هزینه ماهیانه برق برای اجرای ماینرهای AR1، AR2 و EliteAR به مقدار معقولی در بازه 50 تا 250 دلار می‌آید. سود ماهیانه پیش‌بینی‌شده از این ماینرهای کارآیی انرژی بالا به شرح زیر است.

نام دستگاهبیت کوینلایت کوین

دش

AR1$ 1,897$ 3,474$ 3,591
AR2$ 3,974$ 7,813$ 8,011
EliteAR$ 8,853$ 19,700$ 17,400

در حالی که بیشتر تجهیزات ماینینگ موجود در بازار نیاز به دانش و تجربه جدی در زمینه ماینینگ دارند، ASICRUN مجموعه‌ای از ماینرهای “پلاگ اند پلی” ایجاد کرده است که می‌توانند توسط هر کسی با کمترین تلاش استفاده شوند. این ماینرها پیش‌تنظیم شده تحویل داده می‌شوند و می‌توانند به محض اتصال به پریز برق، ماینینگ را شروع کنند. طبیعی است که بسیاری از مبتدیان با استفاده از این ماینرها سود ماینینگ قابل قبولی را کسب کرده‌اند.

ASICRUN محصولات خود را به تمامی نقاط جهان ارسال می‌کند و زمان تحویل تنها 7 روز کاری است. خریداران نیازی به نگرانی در مورد هزینه‌های تحویل و گمرکی ندارند چرا که شرکت از هر دو موضوع مراقبت می‌کند. تمام محصولاتی که فروخته می‌شوند، تحت پوشش گارانتی جامعی برای مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری قرار دارند.