۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

طبق گزارش های ارسالی راه اندازی طرح توکن‌سوزی اتریوم در شبکه پالیگان انجام شد. صبح امروز تیم پروژه پالیگان طرح EIP-1559 را که پیش‌تر در بلاک چین اتریوم اجرا شده بود، ویژه شبکه خود راه‌اندازی نمود. توسعه دهندگان پالیگان اعلام کردند که توسعه این طرح می‌تواند در بازار متیک (MATIC) تورم منفی ایجاد نماید.

پالیگان که یک شبکه‌ سازگار با اتریوم است. طرحی شبیه به EIP-1559 اتریوم را در شبکه خود راه‌اندازی کرد. با انجام این به روزرسانی، از این به بعد یک کارمزد پایه برای تمام تراکنش‌های پالیگان در نظر گرفته شده است. که طی آن فرایند سوزاندن توکن‌های متیک هم در شبکه آغاز می‌شود.

صبح امروز این به روزرسانی و در بلاک شماره ۲۳۸۵۰۰۰۰ پالیگان فعال شد. طرح EIP-1559 روش تعیین کارمزد قبلی شبکه پالیگان را که بر اساس پیشنهاد حداکثری کاربران بود، با سازوکار جدید جایگزین می‌کند.

با فعال‌شدن این طرح، تراکنش‌های پالیگان از کارمزد پایه استفاده خواهند نمود. کارمزد پایه کمترین مبلغی است که کاربران باید برای آنکه تراکنش شان در شبکه پردازش شود، هزینه کنند. در طرح جدید به جای اینکه تمام مبلغ کارمزد تراکنش به اعتبارسنج‌ها اختصاص داده شود. بخشی که به‌عنوان کارمزد پایه از کاربر گرفته شده است، سوخت می‌شود.

سیستم کارمزد جدید، درآمد دریافتی اعتبارسنج‌ها را با طرح کارمزد اولویت دار جبران می‌کند. طرح کارمزد اولویت دار این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا برای انجام سریع تر تراکنش خود به نوعی به اعتبارسنج‌ها پاداش بدهند.

کمک این به روزرسانی به پالیگان

این به‌روزرسانی به شبکه پالیگان کمک خواهد کرد کارمزد معاملات را در زمان بیشترشدن ناگهانی ترافیک شبکه متعادل نگه دارد. به‌گونه ای که مبلغ آن قابل پیش‌بینی باشد. روز دوشنبه، تیم توسعه‌ پالیگان با انتشار مطلبی اعلام کرد که امیدوار است این به روزرسانی به کاهش تراکم در شبکه و کمترشدن تراکنش‌های هرز منجر شود.

طرح EIP-1559 اولین بار ماه اوت (مرداد) در شبکه اتریوم و به عنوان بخشی از هاردفورک لندن راه‌اندازی شد. در این سیستم میزان کارمزد پایه بر اساس شلوغی شبکه تغییر خواهد یافت. همچنین این پروتکل به کیف پول‌هایی مانند متامسک (MetaMask) اجازه می‌دهد کارمزد را برای کاربران به طور خودکار تنظیم نمایند.

این طرح علاوه بر دستیابی به قابلیت پیش‌بینی در کارمزد معاملات، منجر به تغییر اساسی در سیاست پولی اتریوم شده است. سازوکار سوزاندن توکن به‌عنوان کارمزد، تاکنون تأثیر به سزایی در کاهش عرضه در گردش اتریوم داشته است.

تیم پالیگان در وبلاگ خود بیان کرده است که مانند اتریوم، طرح EIP-1559 ممکن است برای پالیگان هم به دلیل عرضه ثابت ۱۰ میلیارد توکن این شبکه، باعث ایجاد تورم منفی در بازار متیک شود. تیم پالیگان پیش بینی کرده است که با اجرای این برنامه سالانه حدود ۰.۲۷ درصد از عرضه کل توکن پالیگان کم شود.

منبع:”cryptobriefing