۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
5/5 - (1 امتیاز)

شرکت PayPal اعلام کرده است که قابلیت “On and Off Ramps” را برای مشتریان آمریکایی‌اش فعال کرده است. این قابلیت به شهروندان آمریکایی امکان می‌دهد که ارزهای دیجیتال خود را به دلار تبدیل کرده و پرداخت‌های خود را انجام دهند.

با توجه به بیانات بیت‌کوین سیستمی، قابلیت “On and Off Ramps” به کیف‌پول‌ها، برنامه‌های غیرمتمرکز و بازارهای NFT این امکان را می‌دهد که از پلتفرم پرداختی پی‌پل استفاده کنند و روشی کارآمد برای پرداخت با ارزهای دیجیتال ایجاد می‌شود. همچنین، کاربران می‌توانند از خدمات مدیریت کلاهبرداری و امکانات امنیتی پی‌پل بهره‌برند.

قبلاً قابلیت “On Ramps” برای کاربران فعال شده بود و آنها می‌توانستند با کارت‌های اعتباری پی‌پل رمزارزها را در کیف‌پول متامسک خریداری کنند. اما قابلیت “Off Ramps” به صورت برعکس عمل می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد که رمزارزهای خود را به دلار تبدیل کنند. این قابلیت در حال حاضر تنها در آمریکا در دسترس است.

شرکت PayPal ادعا می‌کند که شرکت‌های وب ۳ می‌توانند با استفاده از این قابلیت به پی‌پل متصل شده و تعداد کاربران خود را گسترش دهند. کاربران آمریکایی می‌توانند از طریق این قابلیت مستقیماً ارزهای دیجیتال کیف‌پول خود را به دلار تبدیل کرده و تراکنش‌های مورد نظر خود را با موجودی در اپلیکیشن پی‌پل انجام دهند.

شرکت پی‌پل در مورد این قابلیت جدید اظهاراتی داده است:

“با استفاده از این قابلیت، کاربران آمریکایی می‌توانند ارزهای دیجیتال را در اپلیکیشن پی‌پل مستقیماً از کیف‌پول خود به دلار تبدیل کرده و با استفاده از آن خرید کنند، پول ارسال کنند، پس‌انداز کنند یا آن را به کارت‌های اعتباری خود منتقل نمایند.”

در حال حاضر، قابلیت “On and Off Ramps” برای شرکت‌های وب ۳ در دسترس قرار گرفته و کاربران می‌توانند از آن در کیف‌پول متامسک (Metamask) استفاده کنند.

منبع: decrypt