Rate this post

شرکت کوکاکولا اولین مجموعه ان اف تی خود به نام مسترپیس راه اندازی کرد. این شرکت مجموعه ان اف تی خود را در بلاک چین لایه ۲ کوین معرفی کرد.

اولین ان اف تی کوکاکولا

در ۱۳ آگوست بیانیه ای منتشر شد درباره مجموعه مسترپیس که حاصل شاهکارهای کلاسیک مثل جیغ اثر ادوارد مونک و دختری با گوشواره مروارید اثر یوهانس ورمیر است. این مجموعه نیز آثار معاصر هنرمندانی مثل آکت و ویکرام کوشوا را در خود جای داد. دراین بیانیه گفته شد:

مجموعه مسترپیس به صورت خاصی آثار هنری سمبلیک را با آثار جدید استعدادهای تازه شکوفا شده که همه آنها با بطری نمادین کوکاکولا یکدست شدند، جمع شده اند.

همچنین در این مطلب بخوانید که: آیا ماینر IceRiver KS0 100 GH ارزش خرید دارد؟ 

از آنجایی که این مجموعه طیف گوناگونی از آثار هنرمندان سنتی و معاصر از همه نقاط جهان را با هم تلفیق کردند، فرصتی را برای آنها مهیا می‌کند تا استعدادهای خود را در تمام نقاط جهان عرضه کنند.

فاطما رمضان، هنرمند مصری، یادآور شد: من افتخار می‌کنم که عضوی از مسترپیس هستم، چون که آثار من در کنار گروه گوناگونی از هنرمندان از کشورهای متفاوت نمایش داده می شود.

این شرکت می خواهد این آثار را برای هنردوستانی که به رویداد تابستانی آنچین پیوسته اند، در دسترس بگذارد. کوین‌بیس در توییتی راه‌اندازی مجموعه ان اف تی کوکاکولا را تبریک گفت.

کوکاکولا مجدد بیان کرد که مجموعه ان اف تی تازه راه‌اندازی شد که فقط مجموعه‌ای هنری نیست، همچنین تجسمی از همگرایی پویا بین هنر، فناوری و ارتباطات انسانی است. این محصول جدید آثار هنری را وارد دنیای مدرن کرد، تمام محدودیت‌های اشکال سنتی هنر را از بین برد و تجربه جهانی عظیمی را ایجاد کرد.

در رابطه با همین موضوع ، شبکه اجتماعی ردیت این اواخر راه‌اندازی مجموعه ان اف تی آواتارهای نسل چهارم را معرفی کرد و به مجموعه‌های قبلی خود اضافه کرد. همچنین این راه اندازی با انتقادات زیاد جامعه روبرو شد، با همه اینها شاهد محبوبیت عظیمی در بازار بود.

منبع: Coinedition