۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
4.7/5 - (3 امتیاز)

همراهان عزیز BCCHolding همان طور که اطلاع دارید مدتی هست که ماینر IceRiver KS0 100 GH به بازار ایران اومده و مشتریان زیادی را به خودش جذب کرده است. برخی وب سایت ها در اوایل عرضه این محصول در ایران بازه قیمتی 80 تا 100 میلیون تومانی را برای این محصول در نظر گرفته بودند. ولی در حال حاضر در بازه قیمتی 60 تا 72 میلیون تومان معامله می شود که یعنی نسبت به گذشته تقریباً قیمت این ماینر حدودن 20 میلیون تومان ارزان شده است.

واقعیت ماجرا؟

همانطور که می‌دانید معمولا دستگاه های ماینری که تازه به بازار عرضه می شوند و جزو پرچم دارها می‌شوند بعد از مدتی که سختی شبکه آنها بالا می‌رود از رده خارج می‌شوند. حال باید اینگونه گفت که آیا سرنوشت ماینرها کسپا نیز به همین منوال خواهد بود؟

همچنین بخوانید: معرفی ششمین ماینر برتر جهان از لحاظ میزان دریافت درآمد

اما ماینر IceRiver KS0 100 GH را قبلا وقتی شما می‌خواستید که خریداری کنید بازگشت سرمایه آن فقط 16 روز بود اما الان بازگشت سرمایه آن در حال حاضر بیشتر از 2 ماه است. همچنین در زمان نگارش این مقاله سختی شبکه کسپا در حال حاضر در حال رسیدن به 5 پتاهش می باشد.

به طور کلی وقتی که ماینرهای کسپا معرفی شدند برخی از کارشناسان و منتقدان از آن به عنوان جایگزین ماینرهای اتریوم کلاسیک یاد کردند.

IceRiver KS0 ارزش خرید دارد؟

باید به این واقعیت توجه کرد که اصولاً ماینری که فقط یک کوین را می‌تواند استخراج کند ارزش خرید کردن ندارد تجربه این دست از ماینرها که فقط یک کوین استخراج می کنند اینطور ثابت کرده است.