۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

لیندزی لوهان (Lindsay Lohan)، خواننده مشهور آمریکایی، در توییت تازه خود با تمجید از شبکه ترون، آن را سریع و ارزان توصیف کرده است.

لیندزی لوهان، خواننده، ترانه‌سرا و کارآفرین آمریکایی، جدیدترین سلبریتی‌ای است که زبانش به تأیید ارزهای دیجیتال گشوده شده است. او سه روز پیش، خبر از فروش توکن غیرمثلی خود داد و به حال اینگونه به نظر می‌رسد که به حوزه امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) علاقه‌مند شده باشد. لازم به ذکر است که لایتنینگ اسم توکن غیرمثلی او بوده است.

اینگونه که به نظر می‌رسد در عرصه موسیقی، جنون گسترده‌ای پیرامون بیت کوین به وجود آمده است. درحالی‌که جی زی (Jay Z)، ستاره هیپ هاپ، با جک دورسی، مدیرعامل توییتر، همراه می‌شود تا برای توسعه‌دهندگان آفریقایی بیت کوین اهدا کند، لیندزی لوهان نیز در حال کاوش جهان دیفای است.

لوهان در حساب توییتری خود به تمجید از بلاک چین ترون (TRON) و پروتکل دیفای آن، موسوم به جاست (JUST)، پرداخته است. او گفت که به سرعت و هزینه صفر تراکنش در بلاک چین ترون علاقه پیدا کرده است.

در حال کشف دیفای هستم و عاشق JST و SUN در ترون شده‌ام. بسیار سریع و با کارمزد صفر است. خسته نباشی جاستین سان.

جاستین سان (Justin Sun)، بنیان‌گذار ترون، با وجود تحمل خسارت بزرگی که در گیم‌استاپ (GameStop) دیده، با حالت خیرخواهانه همیشگی‌اش از ورود لوهان به بلاک چین ترون استقبال کرده و آدرس کیف پول او را پرسید.

البته لوهان تنها طرفدار ترون در صنعت موسیقی نیست. لیل یاتی (Lil Yachty)، خواننده رپ، و نه‌یو (Ne-Yo)، خواننده پاپ، در حال بررسی افزودن ترون به سبدسرمایه‌گذاری خود میباشند. در واقع، لیل یاتی و سان هر دو بیان کرده‌اند که اگر قیمت این ارز دیجیتال به ۵۰ سنت برسد، خالکوبی می‌کنند!

همان‌گونه که کارشناسان پیش‌بینی کرده بودند، امسال سال توکن‌های غیرمثلی است. بازار توکن‌های غیرمثلی رشد شگرفی را داشته و رکوردهای بسیاری را در این حوزه به ثبت رسانده‌اند. این صنعت بی‌تردید سرشار از ظرفیت است؛ از فروش بی‌سابقه گرفته تا پذیرش روبه‌رشد شخصیت‌های مشهور سراسر دنیا.

لیندزی لوهان اولین مجموعه کلکسیونی دیجیتال خود را در بستر رریبل (Rarible) راه‌اندازی کرده است. وی از دنبال‌کنندگانش درخواست کرد که با خرید این توکن از چشم‌انداز او حمایت کنند. این خواننده آمریکایی وعده داد که درآمد حاصل از فروش این توکن‌ها را صرف امور خیریه کند.

توضیح رریبل به این شرح است:

من به جهانی باور دارم که از لحاظ مالی غیرمتمرکز باشد و قدرت رؤیاها، اصلی‌ترین بخش شبکه لایتنینگ انسان‌ها باشد. این اولین مجموعه کلکسیونی دیجیتالی من است. درآمد آن را به خیریه‌هایی اهدا می‌کنم که بیت کوین می‌پذیرند تا نسل‌های جوان‌تر را برای تطبیق‌پذیری و یاد گرفتن این انقلاب که بشریت شاهد آن است، توانمند سازند.

نام این توکن باعث سردرگمی زیادی شده است. به نظر برخی از کاربران نام توکن باعث برداشت اشتباه می‌شود؛ چراکه توکن‌های غیرمثلی برروی بلاک چین اتریوم میزبانی می‌شوند نه بیت کوین. بااین‌حال، این توکن‌های غیرمثلی با استقبال گسترده جامعه کاربران روبه‌رو شده است. گزارش‌ها حاکی از آن است که این توکن‌ها به قیمت ۳۳ اتر (ETH) خریداری شده است.

با حجم توجهاتی که به شکل‌های مختلف به ارزهای دیجیتال می‌شود، این پرسش پیش می‌آید که آیا بازار به اوج خودش نزدیک شده است یا خیر.

به‌طور معمول ورود سلبریتی‌ها نشانه‌ای روشن از نزدیک شدن بازار به یک اوج است. در مواقعی مانند مقطع کنونی، مهم است که به خاطر داشته باشیم هیچ‌کسی برای به دست آوردن سود، پول خود را از دست نمی‌دهد.

وقتی هیاهو و طمع به سطح بالایی می‌رسد، معمولا نشان‌دهنده این موضوع است که بازار آماده یک اصلاح است. [در چنین مواقعی] مهم این است که هوشیار و بسیار مراقب باشیم.

منبع: “cryptopotato