۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

لبرون جیمز که بدون شک مشهورترین بسکتبالیست NBA در جهان محسوب می‌شود با کفش‌های ورزشی برند نایک با نسخه محدود در مقابل خبرنگاران ظاهر شد. این کفش‌ها تنها با مینت کردن یک ان اف تی اتریوم توسعه یافته توسط یکی از شرکتهای زیرمجموعه نایک با نام RTFKT قابل خریداری است. به نظر می‌رسد که بنیانگذاران RTFKT همچنین آواتار ان اف تی Clone X خود را به این بازیکن افسانه‌ای هدیه دادند.

لبرون جیمز با کفش‌های RTFKT x Nike دیده شد

در روز سه شنبه، قبل از برد تیم لس آنجلس لیکرز در بازی اول خود بر گلدن استیت در نیمه نهایی کنفرانس غرب NBA، جیمز با کفش ورزشی مبتنی بر توکن غیرمثلی RTFKT x Nike Air Force 1 Genesis دیده شده است.

همچنین دراینجا بخوانید؛ ایلان ماسک: امکان درآمدزایی در توییتر فعال شد

همچنین لیکرز تصویری از جیمز که با کفش‌های ورزشی مشکی و قرمز در کنار هم تیمی‌اش آنتونی دیویس ایستاده بود انتشار داد. این عکس به سرعت در بین دارندگان ان اف تی RTFKT دست به دست شده است. بعد از آن RTFKT، شرکتی که در دسامبر ۲۰۲۱ توسط نایک خریداری شد، تصویر نمای نزدیک کفش‌های جیمز را در توییتر خود منتشر کرد.

درحالیکه  یکی از بنیانگذاران RTFKT به نام استیون “زاپتیو” واسیلوف، عکسی از خود و نیکیل گوپالانی، مدیر اجرایی این توکن منتشر کرد که در حال اهدای آواتار افتخاری Clone X به لبرون جیمز بودند. واسیلوف اشاره کرده است که آنها بدین وسیله از حضور جیمز در خانواده RTFKT بسیار استقبال کرده‌اند.

RTFKT x Nike Air Force 1 Genesis مجموعه‌ای محدود از ۱۷۷۶ جفت کفش کتانی میباشد که تنها با خرید ان اف تی و استفاده از آن برای دریافت محصول فیزیکی قابل خریداری است. در OpenSea، قیمت بازار ثانویه برای ان‌ اف تی‌های Genesis از قیمت ۰.۴ اتریوم یا ۷۴۰ دلار شروع می‌شود. طبق اعلامیه رسمی شرکت، کفش‌های کتانی فیزیکی فقط تا ۸ می قابل دریافت هستند.

RTFKT و نایک با همکاری خود سبک‌های مختلفی از کفش‌های کتانی مبتنی بر ان اف تی از جمله RTFKT x Nike Air Force 1 را تولید کرده‌اند. سبک کتونی “Alien” محدودترین نسخه است که تنها ۶۰ جفت آن موجود می‌باشد.

در سال ۲۰۲۱، شرکت RTFKT و تاکاشی موراکامی Clone X را منتشر کردند. Clone X یک پروژه تصویر نمایه ان اف تی اتریوم (PFP) است. بر اساس گزارش CryptoSlam، این پروژه ۸۳۵ میلیون دلاری حجم تجارت ایجاد شده است.

سپتامبر گذشته، RTFKT اطلاعات یک Clone X را تغییر داده است به طوری که ریش لبرون جیمز و یک تاج زرد و بنفش را به آن افزودند.

منبع: Nftnewspro