۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

شبکه هلیوم (Helium Network) در حال توسعه و آپدیت مدل خود و ارائه یک توکن جدید است. در مدل جدید این شبکه، امکان پشتیبانی از تعداد نامحدودی پروتکل‌ بی‌سیم که هر کدام مدل مشوق و حاکمیت خاص خود را دارند، فراهم خواهد شد.

شبکه هلیوم یک شبکه بی‌سیم غیرمتمرکز و مبتنی بر رمزنگاری است که پهنای باند را فراهم می‌نماید و داده‌ها را از دستگاه‌های اینترنت اشیا جمع‌آوری می‌کند. صاحبان هات‌اسپات‌های شبکه، توکن هلیوم (HNT) دریافت می‌کنند و هرچه استفاده از هات‌اسپات آن‌ها بیشتر شود، مقدار توکن دریافتی آن‌ها نیز افزایش می‌یابد.

شبکه هلیوم دیروز طی بیانیه‌ای اعلام کرد که با شروع 5G، توکن جدیدی به نام MOBILE خواهد داشت. که به صاحبان هات اسپات برای ارائه پوشش 5G پاداش می‌دهد. با پیوستن سایر شبکه‌ها، هر شبکه جدید، توکن و حاکمیت خاص خود را خواهد داشت. و پشتوانه تمام توکن‌های جدید توکن هلیوم (HNT) خواهد بود.

همچنین بخوانید : ۳ دلیل برای سقوط اتریوم در یک ماه آینده

امیر حلیم (Amir Haleem)، بنیانگذار و مدیر عامل نوا (Nova Labs)، که قبلا با عنوان هلیوم سیستمز (Helium Systems) شناخته می‌شد، درباره این تغییرات اظهار داشت:

فصل بزرگ بعدی برای هلیوم تبدیل شدن به «شبکه شبکه‌ها» است. طرح گسترش امروز با ۹۶.۹٪ آرا جامعه کاربران تصویب شد.

با وجود اعلام این اخبار، قیمت توکن HNT همراه با سایر رمزارزهای بازار کاهش شدیدی را تجربه کرده است و روند نزولی به خود گرفته است به طوری که طی ۲۴ ساعت گذشته حدود ۲۲.۶۵٪ کاهش داشته است. در زمان نگارش این خبر قیمت لحظه‌ای HNT برابر با ۸.۹۵ دلار است.

 منبع:”theblockcrypto