۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

GameStop (GME)، غول صنعت بازی سازی،  بازار توکن غیرمثلی (ان اف تی) خود را در تاریخ 11 ژوئیه راه اندازی کرد. این بازار جدید ان اف تی در تلاش است تا هزینه‌های کم‌تر و سرعت بالاتری را ارائه دهد.

بازار ان اف تی GameStop

کاربران در این بازار می توانند خرید، فروش، تجارت و ایجاد ان اف تی های جدید را انجام دهند. این بازار دارای قابلیت‌هایی است که کاربران را قادر می‌سازد تا آمار ان اف تی ها را مشاهده و تحلیل کنند. همین‌طور مطالب آموزشی نیز در این بازار ارائه شده است. محتوای آموزشی شامل تمام اطلاعات از اصول ان اف تی تا نحوه اتصال کیف پول به بازار است.

این پلتفرم یک برنامه مبتنی بر لایه اتریوم 2 است و کاربران می‌توانند با استفاده از کیف پول GameStop یا سایر کیف پول‌های سازگار با اتریوم (ETH) به بازار متصل شده و تراکنش‌های خود را انجام دهند.

در این بازار، سازندگان و مجموعه‌های ان اف تی در صفحه اصلی برنامه نمایش داده می‌شوند. تجزیه و تحلیل عمیق‌تر از بازار نیز از طریق رابط Explore امکان‌پذیر خواهد بود. هم اکنون نیز 236 مجموعه ان اف تی منحصر به فرد در این بازار در دسترس است.

چندین بازی وب 3 از طریق Immutable X به این بازار در آینده‌ای نزدیک خواهند آمد. از جمله آن‌ها می‌توان به Illuvium، Gods Unchained و Guild of Guardians اشاره کرد. GameStop همکاری خود با Immutable X را در ماه فوریه آغاز کرده بود.

شایان ذکر است که این برنامه یک نسخه بتای عمومی است و کاربران باید تا زمان انتشار نسخه کامل منتظر باشند. ممکن است نسخه نهایی امکانات بیشتری را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

منبع: Cointelegraph