۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

در دو هفته گذشته فانتوم بیش از ۵۰ درصد افزایش قیمت داشته است. اما در حال حاضر به یک محدوده بسیار کلیدی رسیده است. که اگر بتواند از آن عبور کند، این شانس را خواهد داشت که پس از مدت‌ها به ۲ دلار برسد.

قیمت فانتوم به صورت چشمگیری از روند نزولی اواخر ژانویه (بهمن) به سمت بالا بازیابی شده است. با این وجود، این آلت کوین برای جهش بیشتر همچنان باید بر یک مانع کلیدی غلبه کند.

فانتوم در ادامه چگونه پیش می‌رود؟

فانتوم اکنون در تلاش است تا خود را به بقیه بازار برساند. این ارز دیجیتال از اواخر ژانویه (بهمن) دچار یک اصلاح شدید شد و در ۱۴ مارس (۲۳ اسفند) به کمترین قیمت سالانه خود، یعنی ۱.۰۴ دلار رسید. به نظر می‌رسد این توکن توانسته کف قیمتی خود را کشف کند، چراکه از آن زمان تاکنون بیش از ۵۰ درصد رشد کرده است. با اینکه چند مانع مهم در مقابل فانتوم وجود دارد، این ارز دیجیتال می‌تواند قدرت صعودی بیشتری نیز داشته باشد.

از دید تکنیکال، به نظر می‌رسد فانتوم پس از صعود اخیر با مقاومت سختی روبرو شده است. ظاهراً میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه در محدوده قیمتی ۱.۵۴ دلار، این ارز دیجیتال را ثابت نگه داشته است و از رسیدن آن به سطوح بالاتر جلوگیری می‌کند. صعود به بالای این مقاومت و سطح ۶۱.۸ درصد اصلاحی فیبوناچی در نزدیکی ۱.۶۳ دلار، می‌تواند سرمایه‌گذاران خارج‌شده را تشویق کند تا به بازار فانتوم بازگردند.

افزایش فشار خرید پس از عبور از این ناحیه، می‌تواند فانتوم را به‌ سمت منطقه مقاومتی بعدی بین سطوح اصلاحی فیبوناچی ۵۰ درصد (۱.۸۷ دلار) و ۳۸.۲ درصد (۲.۱۵ دلار) برساند.

همچنین بخوانید: احتمال کاهش قیمت بیت کوین

نمودار روزانه قیمت فانتوم همراه با سطوح اصلاحی فیبوناچی و میانگین‌های متحرک.

به نظر می‌رسد این آلت کوین در روندی صعودی قرار گرفته است، اما برای مطمئن‌شدن از این موضوع باید منتظر تثبیت قیمت بالای مقاومت بین ۱.۵۴ دلار تا ۱.۶۳ دلار باشیم. موفق‌نشدن در غلبه بر این مانع حیاتی می‌تواند منجر به تشدید فشار فروش شود و قیمت فانتوم را با سقوط مواجه کند. در چنین شرایط ویژه‌ای، این توکن احتمالاً دوباره به پایین‌ترین سطح اخیر خود در ۱.۰۴ دلار سقوط خواهد کرد تا یک الگوی کف دوقلو (Double Bottom) روی نمودار تشکیل شود.

منبع:”cryptobriefing