۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

صرافی ارز دیجیتال ژاپنی Coincheck برنامه‌های خود را برای عرضه عمومی سهام این شرکت در ایالات متحده از طریق بورس نزدک را تایید کرده است، اقدامی که به این شرکت امکان دسترسی به بازارهای سرمایه بین المللی و پرسود کشور را می‌دهد. این در حالی است که صورت‌های مالی Coincheck کاهش درآمد عملیاتی را به دلیل بازار خرسی کنونی نشان داده است.

فهرست شدن صرافی ارزدیجیتال ژاپنی در بورس نزدک

طبق اسنادی که در ۲۸اکتبر در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا ثبت شده است، صرافی ارز دیجیتال Coincheck برنامه‌های خود را برای پیگیری عرضه عمومی سهام این شرکت در ایالات متحده از طریق بورس نزدک (Nasdaq) تایید کرده است، اقدامی که به این شرکت امکان دسترسی به بازارهای سرمایه پرسود کشور را می‌دهد.

مالک اصلی این صرافی، Monex Group، تأیید کرد که در حال ادامه روندهای فهرست‌سازی نزدک از طریق ادغام با شرکت سهامی خاص Thunder Bridge Capital Partners IV میباشد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، در دوم جولای ۲۰۲۳سهام صرافی ارز دیجیتال Coincheck در بورس نزدک فهرست می‌شود.

صرافی ارز دیجیتال Coincheck گفت که این ادغام به این شرکت اجازه می‌دهد تا تجارت ارزهای دیجیتال خود را گسترش داده و به بازارهای سرمایه دسترسی مستقیم پیدا کند. بورس غنی از فناوری نزدک یکی از بزرگترین بورس های جهان از نظر حجم و ارزش بازار است.

کاهش درآمدهای Coincheck به دلیل بازار نزولی

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، Coincheck جاه‌طلبی‌های خود را در فهرست عمومی در مارس سال جاری اعلام کرد. در آن زمان، ارزش ادغام آن با Thunder Bridge Capital نزدیک به ۱.۲۵میلیارد دلار گزارش شده بود.

 

همچنین دراینجا بخوانید؛حجم ورودی بیت کوین به صرافی ها افزایش یافت

 

بر اساس صورت‌های مالی صرافی ارز دیجیتال Coincheck، این شرکت دارای ۱.۷۵میلیون حساب تایید شده است که ۲۷درصد از سهم بازار تجارت ارز دیجیتال ژاپن را تشکیل می‌دهد. با این حال، این شرکت کاهش حجم معاملات قابل توجه خود را به دلیل بازار خرسی کنونی گزارش کرد. کل درآمدهای عملیاتی این صرافی در سال جاری تقریباً سه ماهه به سه ماهه به نصف کاهش یافته است.

چندین شرکت ارز دیجیتال تمایل خود را برای عرضه عمومی از طریق قراردادهای سهامی خاض ارائه کرده‌اند. در ماه آوریل، شرکت استخراج بیت کوین PrimeBlock اعلام کرده بود که از طریق یک ادغام ۱.۲۵میلیارد دلاری وارد بازار سهام عمومی می‌شود. همچنین، بورس اوراق بهادار و ارز دیجیتال eToro قبل از فسخ قرارداد در تابستان، برنامه‌هایی برای ادغام ۱۰میلیارد دلاری با یک شرکت سهامی خاص داشت.

منبع: Cointelegraph