۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

ماینرهای اتریوم در ماه ژانویه ۸۰۰ میلیون دلار درآمد داشته‌اند که از رکورد پیشینِ آن در سال ۲۰۱۸ بیشتر است.

داده‌های تازه نشان دهنده آن است که بیش از ۳۱۱ میلیون دلار از درآمد استخراج ماه ژانویه، مربوط به کارمزد تراکنش‌ها در شبکه است که حدود ۴۰ درصد از مجموع درآمد را شامل می‌شود.

افزایش کارمزد تراکنش‌ها و صعود قیمت اتریوم و شکست پاپی رکورد به بالای ۱,۴۰۰ دلار در ماه گذشته، سبب شد که درآمد استخراج از رکورد ۷۶۲ میلیون دلاری ژانویه ۲۰۱۸ فراتر رود.

همینطور این داده‌های تازه نشان می‌دهد که درآمد روزانه ماینرهای اتریوم به ازای هر مگا هش بر ثانیه (MH/s) از قدرت پردازش نیز رکوردی زد که از اوایل سال ۲۰۱۸ سابقه نداشته است.

براساس شاخص F2Pool، پیشرفته‌ترین تجهیزات استخراج اتریوم در بازار، مانند کارت گرافیک Nvidia RTX ۳۰۸۰ یا ای‌سیک A۱۰ Pro ساخت اینوسیلیکون، در هر روز چیزی معادل با ۶۲ دلار سودآوری دارند.

نباید این را فراموش کرد که ای‌سیک‌های اتریوم و کارت‌های گرافیک قدرتمند بازار نیز مانند ماینرهای بیت کوین با کمبود چشمگیر در عرضه مواجه هستند. همین مسئله باعث دردسرهایی برای گیمرهایی شده که به کارت‌های گرافیک Nvidia یا ای‌ام‌دی (AMD) نیاز دارند نیز شده است.

همینطور مطابق با گزارش‌ها درآمد ماهانه استخراج بیت کوین نیز در ماه ژانویه رکورد ماه دسامبر سال ۲۰۱۷ به این سو را شکسته است.

لازم به ذکر است که با شکست دوباره قیمت اتریوم اکنون این ارز دیجیتال در محدوده‌ای بالاتر از 1500دلار درحال معامله است.

منبع: “theblockcrypto