۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت اخیر موفق شد تا با عبور از محدوده۱,۵۵۰ دلاری، برای بار دیگری اوج تاریخی خود را بشکند و رکورد تازه‌ای را ثبت کند.

قیمت اتریوم پس از رشد ۱۰ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، اکنون در محدوده ۱,۵۵۰ دلاری درحال معامله است. این دومین بار در طول مدت یک ماه گذشته است که قیمت اتریوم اوج تازه‌ای را ثبت می‌کند.

اتریوم با ارزش بازار ۱۷۶.۵ میلیارد دلاری، دومین ارز دیجیتال در بازار ارزهای دیجیتال است و سلطه‌ای معادل با ۱۵.۹ درصدی را در آن دارد.

نمودار قیمت اتریوم

مطابق با نظر کارشناسان، عرضه نسخه دوم اتریوم، موسوم به اتریوم ۲.۰، می‌تواند قیمت این ارز دیجیتال را بیش از پیش نیز بالا ببرد. برطبق اعلام توسعه‌دهندگان اتریوم ۲.۰، در نسخه پیش‌رو مقیاس‌پذیری شبکه بیشتر خواهد شد؛ در نتیجه افزایش مقیاس‌پذیری، کارمزدها نیز پایین آمده و تراکنش‌ها با سرعت بیشتری تأیید می‌شوند.

تاکنون تنها فاز صفر اتریوم ۲.۰ وارد فاز اجرایی شده است. فاز صفر اولین مرحله از تغییر پروتکل رفتن از اثبات کار به اثبات سهام است. با تغییر کامل این پروتکل (اثبات سهام)، ماینرها جای خود را به اعتبارسنج‌ها خواهند داد. برطبق شایعات، فاز ۱ اتریوم ۲.۰ تا سال ۲۰۲۲ راه‌اندازی خواهد شد. این نکته نیز لازم به توجه است که در اتریوم ۲.۰ توکن جدیدی ساخته نمی‌شود.

منبع: “theblockcrypto