۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
5/5 - (1 امتیاز)

اکثر مردم در حال حاضر از خطرات تجارت یا نگهداری ارزهای دیجیتال تا حدودی اطلاع دارند. حتی کسانی که بیش از حد نگران بازار ارزهای دیجیتال نیستند، اطلاعاتی در مورد خطرات دارند. بالا و پایین شدن برخی ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم دلیلی است که بسیاری از افراد و شرکت‌ها به دنبال روش هایی برای حفظ ارزش دارایی‌های خود هستند. نهنگ‌های اتریوم نیز درگیر همین ماجرا هستند. نهنگ‌های ETH با مشاهده کاهش دارایی آدرس‌های خارج از صرافی تصمیم گرفتند دارایی‌های خود را به آدرس‌های صرافی‌ها منتقل کنند.

انتقال دارایی‌های نهنگ‌های اتریوم به صرافی‌های بزرگ و معتبر

نهنگ‌های اتریوم

ده صرافی برتر و کیف پول‌های دیگر

گزارش ها حاکی از آن است که در ۳ ماه اخیر، دارایی‌های اتریوم در آدرس‌های خارج از صرافی ۱۱ درصد کاهش یافته است. در همین حال، میزان قابل توجه ۷۸ درصد از این دارایی در ذخایر آدرس‌های صرافی نهنگ‌ها یافت شده است.

بروزرسانی ادغام اتریوم و تاثیرات آن

یکی از مهم‌ترین رویدادهایی که در حال حاضر در صنعت کریپتو اتفاق افتاده است، ارتقای اتریوم ۲.۰ است. علاوه بر این، از زمان ایجاد بلاک چین، رویدادی مهم‌تر از ادغام پیش رو وجود نداشته است. از طریق این رویداد، سیستم استخراج اثبات کار (PoW) اتریوم به سیستم اثبات سهام (PoS) منتقل خواهد شد.

اجرایی شدن بروزرسانی ادغام اتریوم نشان دهنده تکمیل موفقیت آمیز فاز ۲ از ۳ مرحله مهاجرت به سیستم PoS است. اتریوم مهاجرت به سیستم اجماع PoS را در دسامبر ۲۰۲۰ آغاز کرد. این فرآیند از طریق معرفی زنجیره‌ای به نام بیکن (Beacon) به عنوان فاز ۱ انتقال آغاز شد.

فاز دوم مهاجرت یعنی ادغام اتریوم، قرار بود در سال ۲۰۲۱ تکمیل شود اما تاخیر‌های بوجود آمده در طول مسیر، منجر به تغییر برنامه و موکول شدن آن به سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ شد.

به گفته جامعه، آخرین مرحله گذار، مهم‌ترین مرحله از هر سه مرحله خواهد بود. علت اهمیت بالای این مرحله این است که طی آن فعال شدن برخی از ویژگی‌های حیاتی، از جمله کاهش مصرف انرژی بلاک چین و شاردینگ در نظر گرفته شده است.

طبق گزارش های انجمن، با توجه به تاریخ برنامه ریزی شده برای رویداد، درصد تکمیل فرایند ادغام اتریوم در حال حاضر از ۹۵ درصد گذشته است. این ادغام پس از اجرای موفقیت آمیز شبکه تست گورلی کامل خواهد شد.

اخبار مربوط به ادغام اتریوم، از ژوئیه امسال، تأثیر مثبتی بر قیمت توکن بومی این بلاک چین، یعنی اتر داشته است. این تاثیرات، قیمت آن را به بالاترین حد در ۶ ماه گذشته یعنی تقریباً ۲ هزار دلار رساند. متأسفانه، اگرچه این یک حرکت صعودی عالی قیمت بود، اما حرکتی ناموفق برای رسیدن به نقطه مقاومت بحرانی در آن زمان محسوب می‌شود.

نهنگ‌های اتریوم

ریزش قیمت اتریوم به زیر 1550 دلار

داده‌های از آن زمان تا به امروز نشان می‌دهد که قیمت چندین آلتکوین از جمله اتریوم دچار کاهش دوباره شده است. علاوه بر این، احساسات حاکم بر بازار نیز منفی است.

با نزدیک‌تر شدن زمان اجرای ادغام اتریوم، این امر آشکارتر می‌شود. علاوه بر این، کاهش سریع ذخایر نهنگ‌های اتریوم نیز موضوعی است که باید به آن توجه داشت.

منبع: newsbtc