۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

درمیان بحبوحه رکود بازار ارزهای دیجیتال، شیبا اینو موفق شد تا موقعیت خود را در شبکه اتریوم به عنوان محبوب‌ترین آلت کوین بین نهنگ‌های اتریوم ثابت کند. داده‌های پلتفرم WhaleStats نشان دهنده این است که در حال حاضر ۱۰۰ نهنگ بزرگ در شبکه اتریوم دارای ۲۶۹.۷ میلیون دلار ETH و ۵.۴۹ میلیون دلار SHIB هستند.

بزرگترین آلت کوین ذخیره شده پس از اتر دربین نهنگ‌های اتریوم

براساس داده‌های WhaleStats، مگانهنگ‌های فعال در شبکه اتریوم طی چند ماه گذشته شیبا اینو (SHIB) خود را هولد کرده‌اند. این میم کوین محبوب پس از اتریوم (ETH) موقعیت خود را به عنوان بزرگترین آلت کوین هولد شده در شبکه اتریوم حفظ کرده است. اطلاعات این پلتفرم نشان دهنده این امر است که در حال حاضر ۱۰۰ نهنگ بزرگ در شبکه اتریوم دارای ۲۶۹.۷ میلیون دلار ETH و ۵.۴۹ میلیون دلار SHIB هستند. پس از این دو ارز، استیبل کوین سیرکل (USDC) با ۵.۲ میلیون دلار جای گرفته است.

بزرگترین آلت کوین هولد شده بعدی توسط نهنگ‌ها، توکن بومی صرافی FTX، ارز دیجیتال FTT با ​​۲.۹۷ میلیون دلار به‌صورت میانگین برای هر نهنگ است. جایگاه بعدی پس از آن نیز توکن بومی صرافی بیت پاندا (Bitpanda)، ارز دیجیتال BEST با ۱.۸ میلیون دلار به‌صورت میانگین برای هر نهنگ جا خوش کرده است.

شیبا اینو موفق شده است تا در ماه می جایگاه FTT را به عنوان بزرگترین آلت کوین هولد شده در میان نهنگ‌های اتریوم بعد از ETH تغییر دهد. داده‌های WhaleStats نشان دهنده این است که SHIB در حال حاضر ۱۹.۰۸ درصد از پرتفوی ۱۰۰ نهنگ بزرگ اتریوم را تشکیل داده است. مجموع این مقدار به ۵۴۸.۹ میلیون دلار می‌رسد.

برای مقایسه، FTT با ۲۹۷.۵ میلیون دلار، ۱۰.۳۴ درصد از پرتفوی نهنگ‌ها را تشکیل می‌دهد. سپس BEST با ۱۸۴.۲ میلیون دلار و ۶.۴ درصد قرار دارد. دارایی‌های SHIB مگانهنگ‌های اتریوم درطی زمان در حال رشد بوده. به تازگی نیز ۱۵۰ میلیارد SHIB به دارایی‌های آن‌ها اضافه شده است. همین مقدار جایگاه آن را به عنوان بزرگترین آلت کوین هولد شده بعد از ETH در شبکه اتریوم تثبیت می‌کند.

دستاوردهای شیبا اینو در ماه‌های گذشته

در اوایل ماه اخیر، شیبا اینو شاهد افزایش تعداد هولدرها تا مقدار ۱.۲ میلیون آدرس در شبکه اتریوم بود. این مقدار از حدود ۱ میلیون آدرس هشت ماه پیش، بیشتر شده است. در نوامبر سال گذشته، تعداد هولدرهای این میم کوین از مرز ۱ میلیون آدرس عبور کرده بود. حتی زمانی که قیمت شیبا در بازار صعودی شروع به کاهش کرد. با این تفاسیر، با رشد جامعه شیبا اینو، عمکرد SHIB از بسیاری از دارایی‌های دیگر بهتر بود.

نقطه عطف جدید آن نیز پس از ۱.۲ میلیون هولدر آن زمان رخ داد که در ۱۵ ماه ژوئن حجم معاملات درون زنجیره‌ای SHIB به کمترین میزان خود رسیده بود. در آوریل ۲۰۲۲، چیزی حدود ۲۱۳ هزار تراکنش SHIB در زنجیره ثبت شد. این مقدار کمتر از بالاترین رکورد تاریخی خود در اکتبر سال گذشته (۱.۳۸ میلیون دلار) بود. شایان ذکر است که این رقم در ماه گذشته به ۱۵۷،۷۸۹ تراکنش کاهش یافت.

منبع: “Cryptoglobe