۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

قیمت اتریوم در حال حاضر با یک مانع قوی در نزدیکی منطقه مقاومت ۱۸۵۰ دلاری مواجه است. این ارز دیجیتال هم اکنون در رنج قیمتی ۱۸۲۱ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ معامله می‌شود. یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۱۸۳۰ دلار در نمودار یک ساعته ETH/USD در حال شکل‌گیری است. اگر دومین ارز مطرح بازار موفق شود از سطوح مقاومتی ۱۸۴۰ دلاری و ۱۸۵۰ دلاری عبور کند، ETH/USD می‌تواند روند صعودی جدیدی را آغاز کند.

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم

قیمت اتریوم پس از حمایت شدن در ۱۷۸۰ دلار روند صعودی خوبی را آغاز کرد. این ارز دیجیتال موفق شد به بالای سطوح مقاومت ۱۸۰۰ و ۱۸۲۰ دلار حرکت کند.

قیمت حتی تا مقاومت ۱۸۴۰ دلاری جایی که خرس‌ها پر قدرت ظاهر شدند، افزایش یافت. یک سقف نزدیک به ۱۸۳۵ دلار تشکیل شد و قیمت اکنون در حال تثبیت است. اتریوم اکنون بالای ۱۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ معامله می‌شود.

اتریوم

چارت اتـــریوم

همچنین در نزدیکی سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی حرکت صعودی از ۱۷۸۲ به ۱۸۳۴ دلار در حال تثبیت شدن است. نزدیک‌ترین مقاومت، سطح ۱۸۳۰ دلار است. یک خط روند رو به نزول کلیدی با مقاومت نزدیک به ۱۸۳۰ دلار در نمودار یک ساعته ETH/USD در حال شکل‌گیری است.

مقاومت بعدی نزدیک به ۱۸۴۰ دلار قرار دارد که بالاتر از آن اتریوم احتمالا شتاب رو به صعود پیدا خواهد کرد و تا ۱۸۵۰ دلار افزایش خواهد داشت. اگر سطح مقاومت ۱۸۸۰ دلاری از پیش رو برداشته شود، قیمت ممکن است تا ۱۹۲۰ دلار افزایش یابد. رشد بیشتر از مقاومت ۱۹۲۰ دلاری می‌تواند منجر به رسیدن قیمت به مقاومت ۲۰۰۰ دلاری شود.

سناریوی کاهش قیمت اتریوم چگونه خواهد بود؟

اگر اتریوم نتواند مقاومت ۱۸۴۰ دلاری را از پیش رو بردارد، ممکن است یک اصلاح نزولی را آغاز کند. نزدیک‌ترین حمایت سطح ۱۸۱۵ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ است.

حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۱۸۰۰ دلار یا ۵۰ درصد فیبوناچی اصلاحی حرکت صعودی از ۱۷۸۲ دلار به ۱۸۳۴ دلار است. اگر حمایت ۱۸۰۰ دلاری شکسته شود، قیمت ممکن است شتاب رو به سقوط پیدا کند. با این وجود قیمت ممکن است تا حمایت ۱۷۸۰ دلار کاهش یابد. نزول بیشتر در کوتاه مدت قیمت را به سطح ۱۷۴۰ دلار خواهد رساند.

اندیکاتورها

MACD یک ساعته: MACD برای ETH/USD در منطقه صعودی در حال افزایش است.

RSI یک ساعته: RSI برای ETH/USD بالاتر از سطح ۵۰ است.

سطح حمایت اصلی: ۱۸۰۰ دلار

سطح مقاومت اصلی: ۱۸۵۰ دلار

منبع: Newsbtc