۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

قیمت اتریوم در زیر منطقه حمایتی ۱۸۸۰ دلاری یک اصلاح  را شروع کرد. این ارز دیجیتال نزدیک به ۱۸۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. در نمودار یک ساعته جفت ارز ETH/USD خط روند نزولی با مقاومت نزدیک به ۱۸۵۵ دلاری شکسته شده است. اگر اتریوم موفق شود بالاتر از سطوح حمایتی ۱۸۶۰ و ۱۸۵۰ دلاری باقی بماند، می‌تواند روند صعودی تازه‌ای را آغاز کند.

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم

قیمت اتریوم از ناحیه مقاومت ۱۹۲۵ دلار شروع به کاهش کرد و به زیر قیمت ۱۸۸۰ دلار رسید.

سپس منطقه حمایتی ۱۸۲۰ دلار را تست کرد. یک کف در قیمت ۱۸۲۵  دلاری تشکیل داد و قیمت شروع به افزایش کرد. خریداران توانستند قیمت را به بالاتر از سطح مقاومتی ۱۸۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ هدایت کنند. در نمودار تایم فریم یک ساعته جفت ارز ETH/USD خط روند نزولی کلیدی با مقاومتی نزدیک به ۱۸۵۵ دلار شکسته شد.

همچنین دراینجا بخوانید؛ کاهش قیمت بیت کوین پس از برخورد به مقاومت 28800 دلار

با این حال، خرس ها نزدیک به سطح ۱۸۸۰ دلار فعال بودند. یک سقف نزدیک به سطح ۱۸۷۴ دلار تشکیل شده است و قیمت درحال حاضر در حال اصلاح می باشد. همچنین سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی افزایش اخیر از قیمت ۱۸۲۵ به ۱۸۷۴ دلار شکسته شد.

اتریوم اکنون نزدیک به قیمت ۱۸۵۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ معامله می‌شود. در روند صعودی، قیمت در نزدیکی سطح مهم ۱۸۸۰ دلاری با مقاومت مواجه است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۱۹۲۵ دلار است.

شکسته شدن مقاومت ۱۹۲۵ دلاری می‌تواند منجر به افزایش قیمت تا مقاومت ۱۹۶۵ دلار شود. مقاومت کلیدی بعدی قیمت ۲۰۰۰دلار خواهد بود. هر گونه افزایش بیشتر می‌تواند به تست مقاومت ۲۱۲۰ دلار بیانجامد.

سناریوی ریزش قیمت

اگر اتریوم نتواند مقاومت ۱۸۸۰ دلاری را بشکند، به کاهش قیمت ادامه خواهد داد. نزدیک‌ترین حمایت در صورت نزول سطح ۱۸۵۰ دلار یا ۵۰ درصد فیبوناچی اصلاحی افزایش اخیر از ۱۸۲۵ به ۱۸۷۴ دلار است.

حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۱۸۲۰ دلاری قرار گرفته است که در زیر آن قیمت تا سطح ۱۷۶۵ دلار کاهش خواهد یافت. حمایت مهم بعدی نزدیک به منطقه ۱۷۴۰ دلاری است. در صورت شکست این سطح، قیمت به ۱۶۸۰ دلار نیز خواهد رسید.

بررسی اندیکاتورها

MACD یک ساعته: MACD برای ETH/USD اکنون در منطقه صعودی در حال کاهش است.

RSI یک ساعته: RSI برای ETH/USD اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

سطح حمایت اصلی: ۱۸۲۵ دلار

سطح مقاومت اصلی: ۱۸۸۰ دلار

منبع: Newsbtc