۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

قیمت اتریوم اکنون از منطقه حمایت کلیدی خود در قیمت ۱۶۰۰ دلار در حال افزایش است. قیمت اتریوم کمی بالاتر از ۱۶۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. در نمودار تایم فریم یک ساعته‌ی ETH/USD سطح بالای کانال نزولی با مقاومتی نزدیک به ۱۶۳۵ دلار شکسته شد. اگر در کوتاه مدت سطوح مهم مقاومتی ۱۷۰۰ و ۱۷۲۰ دلاری نیز شکسته شوند، این جفت ارز می‌تواند روند صعودی خود را ادامه دهد.

تحلیل تکنیکال نمودار اتریوم

قیمت اتریوم اصلاح نزولی خود را تا زیر سطح حمایتی ۱۶۴۰ دلار ادامه داد. این ارز دیجیتال حتی به زیر سطح ۱۶۲۰ دلار هم کاهش یافت و سطح ۱۶۰۰ دلار را لمس کرد. قیمت یک کف نزدیک به ۱۵۹۶  دلار تشکیل داد و پس از آن افزایش جدیدی را آغاز کرده است.

حرکت واضحی بالاتر از سطوح مقاومت ۱۶۳۵ دلار و ۱۶۴۰ دلار وجود داشت. علاوه بر این، در نمودار تایم فریم یک ساعته‌ی ETH/USD سطح بالای کانال نزولی با مقاومتی نزدیک به محدوده ۱۶۳۵ دلار شکسته شد.

قیمت اتریوم سطح ۵۰درصدی فیبوناچی اصلاحی حرکت نزولی از ۱۷۲۰ به ۱۵۹۶ دلار را شکست. این ارز دیجیتال اکنون کمی بالاتر از ۱۶۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.

همچنین دراینجا بخوانید؛ بلاکچین قرارداد هوشمند اتریوم و اتر را بیشتر بشناسید

در روند صعودی، قیمت در ۱۶۷۰ دلار با مقاومت مواجه است. این سطح نزدیک به سطح ۶۱.۸% فیبوناچی اصلاحی می باشد و حرکت نزولی قیمت از ۱۷۲۰ به ۱۵۹۶ دلار قرار دارد. اولین مقاومت اصلی نزدیک به منطقه ۱۷۰۰ دلار است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۱۷۲۰ دلار پیش‌بینی می‌شود.

در صورت شکست مقاومت ۱۷۲۰ دلار روند صعودی به سمت سطح ۱۷۸۰ دلار شکل خواهد گرفت. هر گونه صعود بیشتر قیمت را به سمت سطح مهنم ۱۸۵۰ دلار انتقال خواهد داد.

سناریوی ریزش قیمت

اگر اتریوم در نمودار خود  نتواند مقاومت ۱۷۰۰ دلاری را بشکند، یک اصلاح نزولی دیگر آغاز خواهد شد. نزدیک‌ترین حمایت در جهت نزولی نزدیک به سطح ۱۶۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است.

محدوده حمایتی اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۱۶۲۰ دلاری قرار دارد. اگر این ناحیه نیز بشکند، قیمت به سمت حمایت ۱۶۰۰ دلار کاهش خواهد یافت. هر گونه نزول بیشتر منجر به آزمایش سطح ۱۵۳۵ دلار خواهد شد.

اندیکاتورها

MACD یک ساعته: MACD برای ETH/USD اکنون در منطقه صعودی در حال افزایش است.

RSI یک ساعته: RSI برای ETH/USD اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

سطح حمایت مهم: ۱۶۲۰ دلار

سطح مقاومت مهم: ۱۷۰۰ دلار

منبع: Newsbtc