۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

ادغام بیت دائو با شبکه منتل ‌و تغییر برند توکن BIT‌ به توکن جدید MNT‌ را اعلام کرد.

د بلاک بیان کرد که بیت دائو (BitDAO) یک سازمان غیرمتمرکز که توسط خزانه‌ بزرگ خود شناخته شد، از ادغام با شبکه منتل (Mantle Network)، یک شبکه لایه ۲ اتریوم که قبلا بودجه‌ آن را تأمین می کرد. این ادغام از سوی اعضای کامیونیتی بیت دائو تحت عنوان BIP-۲۱ انجام شده است.

هدف اصلی BitDAO، حمایت از کاربران اقتصاد غیرمتمرکز است. یک اقتصاد غیرقابل توقف که به واسطه ی دارایی‌ها، فناوری‌ها و سازمان‌های غیرمتمرکز فعال می باشد.

از اهداف اولیه این پروژه جذب کاربران حاضر از طریق مبادله توکن‌ها و تلاش‌های پیشرفت های مشترک است. مبادله توکن‌ها، خزانه BitDAO را آماده می کند تا مجموعه‌ای از بهترین توکن‌های پروژه‌های رمزنگاری را داشته باشد. بیت دائو با اهداف زیر ایجاده شده :

  • حمایت از سازندگان اقتصاد غیرمتمرکز و به نمایش گذاشتن پتانسیل DAO
  • حمایت ازایده‌‌ها و کمک به آزمایش آن‌ها برای تنظیم وضعیت نهایی اقتصادی، حاکمیت، مدیریت خزانه داری و سازمان
  • تبدیل شدن به بزرگترین شبکه از نهادهای مستقل غیرمتمرکز
  • ایجاد و مشارکت با نهادهای مستقل تخصصی برای صندوق‌های اکوسیستم، هنر، کشاورزی، تحقیق و توسعه، سرمایه‌گذاری، رویدادها، کمک‌های مالی، آموزش، خدمات عملیات DAO و …
  • مشارکت با پروژه‌های موجود از طریق مبادله توکن و روش‌های دیگر

این یکپارچه کردن حریم حاکمیتی و خزانه بیت دائو را با توانایی های فنی شبکه منتل ترکیب می‌کند و در نتیجه یک سیستم جدید یک دست درست می کند. طبق اطلاعیه مطبوعاتی، هدف اصلی تغییر برند، اصلاح توکنومیک وتوجه به یک محصول است. بر این اساس، توکن حاکمیتی BitDAO دچار تغییر برند می شود و از BIT به یک ارز تازه به نام Mantle که با نماد MNT معرفی شده، تغییرمی کند.

با این ادغام،کاربران شبکه منتل تقریبا ۳۰۰ میلیون دلار از ذخایر استیبل کوین و بالای ۲۷۰،۰۰۰ اتر از بیت دائو به دست می آورند. این سرمایه در تأمین مالی و پذیرش بیشتردر شبکه منتل نقش ایفا می کند.

همچنین در این مطلب بخوانید که: اگر مقاومت ۱۸۵۰ دلاری شکسته شود قیمت اتریوم افزایش می‌یابد

آرجون کالسی، سرپرست بخش اکوسیستم در منتل،بیان کرد:

از ادغام با بیت دائو به عنوان یک سازمان مستقل مثال‌زدنی، بسیار خوشحالیم. بعد ازاین ادغام، دو شبکه آزمایشی منتل را در ماه می شروع می کنیم.

Mantle Network دراوایل خرداد وارد فاز دوم شبکه آزمایشی خود با رمز «Ringwood» می شود. در این فاز تغییرات فنی جدید در شبکه اتفاق می افتد.بین این تحولات، می‌توان به ادغام گواهی‌های تقلب (Fraud proofs) برای امنیت مطمئن تر، راه اندازی گره‌های Multi-Party Computation (MPC) ، گره‌های Data Availability (DA) و آغاز بررسی کد خارجی اشاره کرد.

منبع: THE BLOCK