۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

نمودار قیمت بیت کوین بعد از یک رشد شدید به سمت حمایت ۲۷۲۵۰ دلاری برگشت. نمودار بیت کوین بالای ۲۸۰۰۰  دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ معامله می‌شود. یک خط روند صعودی مهم با پشتیبانی در نزدیکی ۲۷۸۰۰ دلار در تایم‌فریم یک ساعته جفت ارز BTC/USD در حال تشکیل می باشد. اگر سطوح مقاومت ۲۹۴۰۰ و ۲۹۵۰۰ دلاری شکسته شود، این جفت ارز می‌تواند به رشد خود ادامه دهد.

تحلیل تکنیکال نمودار بیت کوین

نمودار قیمت بیت کوین از ناحیه حمایت ۲۷۰۰۰ دلار آغاز به رشد کرد. ارز دیجیتال برتر بازار به سرعت بیش از ۲۰۰۰ دلار صعود کرد و منطقه مقاومتی ۲۹۲۵۰ دلاری را شکست و حتی قبل از ظهور خریداران (خرس‌ها) مقاومت ۳۰۰۰۰ دلاری را نیز تست کرد.

سپس یک ریزش از سقف ۳۰۰۳۷ دلار اتفاق افتاده است. قیمت بیشتر از ۲۰۰۰ دلار سقوط کرد و حمایت ۲۷۲۵۰ دلاری را دوباره تست کرد. بیت کوین درحال حاضر در وضعیت افزایشی است و بالای قیمت ۲۸۰۰۰ دلار معامله می‌شود. یک خط روند صعودی نیز با پشتیبانی نزدیک به ۲۷۸۰۰ دلار در نمودار یک ساعته جفت ارز BTC/USD در حال شکل‌گیری می باشد.

خریداران (گاوها) قیمت را به بالای سطح تکنیکالی مهم ۵۰ درصد فیبوناچی اصلاحی حرکت نزولی از قیمت ۳۰۰۳۷ به ۲۷۲۵۸ دلار رساندند. نزدیک‌ترین مقاومت کلیدی سطح ۲۹۴۰۰ دلار است.

همچنین سطح ۷۶.۴ درصد فیبوناچی اصلاحی حرکت ریزشی از ۳۰۰۳۷ به ۲۷۲۵۸ دلار نیز نزدیک به این منطقه قرار دارد. مقاومت مهم بعدی در نزدیکی سطح ۲۹۵۰۰ دلار می باشد. شکسته شدن این مقاومت می‌تواند باعث رسیدن بیت کوین به قیمت ۳۰۰۰۰ دلار شود. هر گونه رشد بیشتر قیمت احتمال دیدن قیمت در مقاومت ۳۱۰۰۰ دلار را افزایش خواهد داد.

سناریوی ریزش قیمت

اگر نمودار قیمت بیت کوین نتواند مقاومت پیش روی ۲۹۴۰۰ دلاری را بشکند، روند نزولی ادامه دار خواهد بود. نزدیک‌ترین حمایت مهم سطح ۲۸۶۵۰ دلار می باشد.

همچنین دراینجا بخوانید؛ قیمت بیت‌کوین همزمان با سقوط سهام یک بانک آمریکایی

حمایت کلیدی بعدی در نزدیکی به منطقه ۲۸۰۰۰ دلار یا خط روند قرار گرفته است. شکست این سطح امکان دارد  قیمت را به سمت حمایت ۲۷۵۰۰ دلاری حرکت دهد. ریزش بیشتر می‌تواند باعث رسیدن قیمت بیت کوین به ۲۷۲۵۰ دلار بشود.

بررسی اندیکاتورها

MACD ساعتی: MACD اکنون در منطقه صعودی در حال افزایش می باشد.

RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی): RSI برای BTC/USD اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

سطوح حمایت اصلی: ۲۸,۶۵۰ دلاری و به دنبال آن ۲۸,۰۰۰ دلاری.

سطوح مقاومت اصلی: ۲۹۴۰۰ دلاری، ۲۹۵۰۰ دلاری و ۳۰۰۰۰ دلاری.

منبع: Newsbtc