۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

قیمت بیت کوین بعد از تشکیل یک کف در نزدیکی منطقه حمایتی ۲۲۴۰۰ دلار، روند صعودی جدیدی را آغاز کرده است. این ارز دیجیتال اکنون بالای قیمت ۲۳۰۰۰ دلاری و همچینین بالای میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته  خود معامله می‌شود. در نمودار یک ساعته جفت BTC/USD خط روند نزولی اصلی با مقاومت نزدیک به ۲۳۰۰۰ دلار شکسته شد. تحلیلگران معتقدند اگر قیمت بالاتر از منطقه حمایتی ۲۳۰۰۰ دلار باقی بماند، این جفت ارز می‌تواند به روند صعودی خود ادامه دهد.

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین یک اصلاح نزولی زیر سطح ۲۳۰۰۰ دلار داشت. با این حال، در نزدیکی ناحیه ۲۲۴۰۰ دلاری نیز حمایت شد. قیمت یک کف نزدیک به ۲۲۳۴۱ دلار تشکیل داد و سپس شروع به افزایش بیشتری کرد.

حرکت واضحی در بالای منطقه مقاومت ۲۳۰۰۰ دلاری رخ داد. علاوه بر این، در نمودار یک ساعته جفت ارز BTC/USD خط روند نزولی اصلی با مقاومت نزدیک به ۲۳۰۰۰ دلاری شکسته شده است. بیت کوین به بالاترین سطح سالانه یعنی ۲۳۸۲۹ دلار رسید و در حال حاضر در حال اصلاح است.

همچنین حرکتی به زیر سطح ۵۰ درصد فیبوناچی اصلاحی و افزایش اخیر از قیمت ۲۲۳۴۱به ۲۳۸۲۹ دلار وجود داشت. با این حال، گاوها در نزدیکی منطقه حمایتی ۲۳۲۰۰ دلاری ظاهر شدند.

قیمت بیت کوین اکنون بالای ۲۳۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. همچنین بالاتر از سطح ۶۱.۸درصد فیبوناچی اصلاحی افزایش اخیر از ۲۲۳۴۱ به ۲۳۸۲۹ دلار قرار دارد. نزدیک‌ترین مقاومت سطح ۲۳۴۰۰ دلار است.

همچنین دراینجا بخوانید؛ کاهش حدودا شش درصدی قیمت اتریوم و هشدار برای تغییر روند!

مقاومت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۳۸۵۰ دلاری قرار دارد که در بالای آن قیمت ممکن است روند صعودی پیدا کند. در این صورت، قیمت ممکن است تا سطح ۲۴۲۰۰ دلار افزایش یابد. مقاومت بعدی نزدیک به سطح ۲۴۵۰۰ دلار خواهد بود. هر گونه صعود بیشتر قیمت را به سطح ۲۵۰۰۰ دلار سوق خواهد داد.

سناریوی کاهش قیمت

اگر قیمت بیت کوین نتواند مقاومت ۲۳۴۰۰ دلاری را بشکند، ممکن است روند نزولی شکل بگیرد. نزدیک‌ترین حمایت در سمت نزولی منطقه ۲۳۰۰۰ دلاری است.

حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۲۸۵۰ دلاری قرار دارد. شکستن حمایت ۲۲۸۵۰ دلار منجر به کاهش قیمت تا سطح ۲۲۵۰۰ دلار خواهد شد. هر گونه نزول بیشتر ممکن است در کوتاه مدت قیمت را به ۲۲۳۵۰ دلاری نیز برساند.

اندیکاتور‌ها

MACD یک ساعته در نمودار بیت کوین : MACD اکنون در منطقه صعودی در حال کاهش است.

RSI یک ساعته (شاخص قدرت نسبی): RSI برای BTC/USD اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

سطوح پشتیبانی اصلی: ۲۳۰۰۰ دلار و به دنبال آن ۲۲۸۵۰ دلار.

سطوح مقاومت اصلی: ۲۳۴۰۰ دلار، ۲۳۸۵۰ دلار و ۲۴۲۰۰ دلار.

منبع: newsbtc