۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

چند نشانه نزولی در زیر سطح ۱۶۰۰ و ۱۵۸۰ دلار برای قیمت اتریوم وجود دارد. این ارز دیجیتال اکنون زیر ۱۶۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده قیمت۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. یک خط روند نزولی کلیدی نیز با مقاومت نزدیک به ۱۶۲۰ دلار در نمودار یک ساعته ETH/USD در حال شکل گیری است. اگر این جفت بالاتر از سطوح حمایتی ۱۵۰۰ و ۱۴۸۰دلاری باقی بماند، احتمال افزایش قیمت وجود خواهد داشت. در ادامه به بررسی تحلیل نمودار ETH/USD میپردازیم.

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم

قیمت اتریوم نتوانست منطقه مقاومت 1650 دلاری را بشکند و زیر سطوح 1620 و 1600 دلار، اصلاح شد. این سطوح پایین‌تر از سطح 50 درصدی فیبوناچی اصلاحی حرکت صعودی از 1480 به 1680 دلار هستند.

قیمت در یک روز بیش از 6 درصد کاهش یافت و زیر منطقه حمایتی 1550 دلار قرار گرفت. یک کف نزدیک به 1518 دلار تشکیل شد و قیمت اکنون در حال تثبیت است.

این ارز دیجیتال اکنون زیر ۱۶۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. نزدیک‌ترین مقاومت، سطح ۱۵۵۵ دلار است. این مقاومت نزدیک به سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی کاهش از ۱۶۸۰ به ۱۵۱۸ دلار قرار دارد.

همچنین دراینجا بخوانید؛ تحلیل تکنیکال بیت کوین

مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۱۶۶۰ دلار است. این مقاومت نیز نزدیک به سطح ۵۰ درصدی فیبوناچی اصلاحی کاهش از ۱۶۸۰ به ۱۵۱۸ دلار قرار گرفته است. همچنین یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۱۶۲۰ دلار در نمودار یک ساعته ETH/USD در حال شکل‌گیری است.

شکست منطقه مقاومتی ۱۶۲۰ دلاری می‌تواند منجر به شروع یک روند صعودی تازه شود. در این صورت، قیمت به سمت مقاومت ۱۶۸۰ دلار افزایش خواهد یافت.

سناریوی کاهش قیمت

اگر اتریوم نتواند مقاومت ۱۶۰۰ دلاری را بشکند، روند نزولی ادامه خواهد یافت. نزدیک‌ترین حمایت نزدیک به سطح ۱۵۲۰ دلار است.

حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۱۴۸۰ دلار قرار دارد. اگر این سطح حمایتی شکسته شود، ممکن است قیمت به سمت حمایت ۱۴۲۰دلار کاهش یابد. هر گونه نزول بیشتر ممکن است منجر به آزمایش منطقه حمایت ۱۳۵۰ دلاری شود.

اندیکاتورها

MACD یک ساعته: MACD برای ETH/USD اکنون در منطقه نزولی در حال افزایش است.

RSI یک ساعته: RSI برای ETH/USD اکنون زیر سطح ۵۰ است.

سطح پشتیبانی اصلی: ۱۴۸۰ دلار

سطح مقاومت اصلی: ۱۶۰۰ دلار

منبع: Newsbtc