۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

بیت کوین پس از مواجه شدن با مقاومت مهمی در نزدیکی سطح ۲۵۰۰۰ دلار، بیش از ۱۰۰۰دلار کاهش یافته است. این ارز دیجیتال اکنون بالای ۲۳۰۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. همچنین یک خط روند صعودی همراه با ناحیه حمایتی نزدیک به ۲۳۴۵۰ دلار در نمودار یک ساعته جفت ارز BTC/USD در حال شکل‌گیری است. اگر قیمت بالاتر از سطوح حمایتی ۲۳۴۰۰ و ۲۲۹۵۰ دلار باقی بماند، این جفت ارز می‌تواند همچنان به روند صعودی امید داشته باشد.

تحلیل تکنیکال نمودار بیت کوین

قیمت بیت کوین رشد خود را تا بالای منطقه مقاومت ۲۴۰۰۰ دلار ادامه داد. ارز دیجیتال برتر بازار حتی از مقاومت ۲۵۰۰۰ دلاری نیز کمی بالاتر رفت، اما با مقاومت شدیدی روبرو شد.

یک سقف هفتگی جدید نزدیک به ۲۵۲۷۵ دلار شکل گرفته است و قیمت شروع به کاهش کرد. کاهش قیمت شدیدی در زیر سطوح مهم ۲۴۵۰۰ و ۲۴۲۰۰ دلار وجود داشت.

 

گاوها در نزدیکی منطقه ۲۳۴۰۰ دلاری ظاهر شدند. بیت کوین اکنون بالای ۲۳۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. همچنین یک خط روند صعودی همراه با حمایت نزدیک به ۲۳۴۵۰ دلار در نمودار ساعتی جفت BTC/USD در حال شکل‌گیری است.

در جهت صعودی، نزدیک‌ترین مقاومت سطح ۲۴۰۰۰ دلار است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به محدوده ۲۴۴۰۰ دلار قرار دارد. حرکت واضح به بالای مقاومت ۲۴۴۰۰دلاری ممکن است قیمت را دوباره به سمت منطقه مقاومت ۲۵۰۰۰ دلاری برساند.

بسته شدن کندل قیمت بالاتر از ناحیه مقاومت ۲۵۰۰۰ دلاری ممکن است باعث تشکیل یک روند صعودی قدرتمند شود. در این صورت، قیمت ممکن است تا سطح ۲۵۲۵۰ دلار نیز افزایش می یابد. مقاومت بعدی می‌تواند نزدیک به سطح ۲۵۸۵۰ دلار و پس از آن ۲۶۲۰۰ دلار باشد.

همچنین دراینجا بخوانید؛ افزایش قیمت اتریوم تا 1700 دلار و احتمال رسیدن به 2000 دلار

سناریوی ریزش قیمت

اگر قیمت بیت کوین نتواند ناحیه مقاومت مهم ۲۴۴۰۰ دلاری را بشکند، نزول همچنان ادامه خواهد یافت. نزدیک‌ترین حمایت اصلی بعدی منطقه ۲۳۴۰۰ دلاری و خط روند است.

حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۲۹۵۰ دلاری قرار دارد. این سطح نزدیک به ۶۱.۸ درصد فیبوناچی اصلاحی حرکت صعودی از ۲۱۵۰۵ دلار به ۲۵۲۷۵ دلاری می باشد. اگر این  ناحیه مقاومتی شکسته شود، قیمت شتاب نزولی پیدا می‌کند و ممکن است روند نزولی ادامه داری را تجربه کند. حمایت مهم بعدی نزدیک به سطح ۲۲۷۵۰ دلار است که در زیر آن قیمت به سمت حمایت دیگر ۲۲۲۰۰ دلار کاهش خواهد یافت.

اندیکاتورها

MACD یک ساعته: MACD اکنون در منطقه نزولی در حال کاهش است.

RSI یک ساعته (شاخص قدرت نسبی): RSI برای BTC/USD اکنون زیر سطح ۵۰ است.

سطوح پشتیبانی اصلی: ۲۳۴۰۰ دلار و به دنبال آن ۲۲۹۵۰ دلار.

سطوح مقاومت اصلی: ۲۴۰۰۰ دلار، ۲۴۴۰۰ دلار و ۲۵۰۰۰ دلار.

منبع: Newsbtc