۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

اتریوم بیش از ده درصد رشد کرده است و مقاومت مهم ۱۶۰۰ دلاری را از پیش رو برداشت. این ارز دیجیتال اکنون بالای ۱۶۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ساعته معامله می‌شود. یک خط روند صعودی کلیدی با ناحیه حمایتی نزدیک به ۱۶۴۰ دلار در نمودار یک ساعته ETH/USD در حال شکل‌گیری است. اگر در ادامه منطقه مقاومت ۱۷۰۰ دلاری نیز بشکند، این جفت ارز می‌تواند به روند صعودی خود ادامه دهد.

تحلیل تکنیکال اتریوم

قیمت اتریوم پس از اینکه خریداران بالای سطح حمایت ۱۵۰۰ دلاری وارد بازار شدند، افزایش شدیدی را آغاز کرد. قیمت ETH بسیاری از مقاومت‌ها در نزدیکی ۱۵۷۰ دلار و ۱۶۰۰ دلاری را شکست.

قیمت بیش از ۱۰ درصد افزایش یافت و قیمت به بالای مقاومت ۱۶۵۰ دلار رسید. همچنین منطقه مقاومت ۱۷۰۰ دلاری را دوباره آزمایش کرد. یک سقف در نزدیکی ۱۷۰۰ دلار تشکیل شده است و قیمت اکنون در حال تثبیت است. قیمت این ارز دیجیتال اکنون بالاتر از ۱۶۰۰ دلار و همچنین بالای میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. و یک خط روند صعودی کلیدی با پشتیبانی نزدیک به ۱۶۴۰ دلار در نمودار یک ساعته ETH/USD در حال شکل‌گیری است.

همچنین دراینجا بخوانید؛ تغییر مقررات برق ماینینگ توسط وزارت نیرو؛ برق ماینر ها گران‌تر می‌شود؟

در روند صعودی، قیمت در نزدیکی سطح ۱۷۰۰ دلار با مقاومت مواجه است.

مقاومت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۱۷۸۰ دلار قرار دارد. شکست این منطقه منجر به رشد بیشتر نیز خواهد شد. در این صورت، امکان دارد قیمت تا مقاومت ۱۸۴۰ دلار افزایش یابد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۰۰۰دلار است.

سناریوی نزول قیمت

اگر قیمت اتریوم در نمودار نتواند مقاومت ۱۷۰۰ دلاری را بشکند، ممکن است یک اصلاح نزولی آغاز شود. نزدیک‌ترین حمایت در سمت نزولی سطح ۱۶۶۰ دلار می باشد.

حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۱۶۴۰ دلاری یا خط روند یا ۵۰ درصد سطح فیبوناچی اصلاحی حرکت اخیر از ۱۵۴۴ به ۱۷۰۰ دلار قرار دارد. در صورت شکست این منطقه، قیمت به کاهش خود ادامه خواهد داد و به سمت حمایت ۱۶۰۰ دلار حرکت خواهد کرد. هر گونه نزول بیشتر ممکن است منجر به آزمایش سطح ۱۵۵۰ دلار شود.

بررسی اندیکاتورها

MACD یک ساعته: MACD برای ETH/USD اکنون در منطقه صعودی در حال افزایش است.

RSI یک ساعته: RSI برای ETH/USD اکنون در منطقه بیش‌خرید قرار دارد.

سطح حمایتی اصلی: ۱۶۴۰ دلار

سطح مقاومتی اصلی: ۱۷۰۰ دلار

منبع: Newsbtc