۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

نمودار قیمت بیت کوین افزایش شدیدی را در بالای منطقه مقاومت ۲۱۵۰۰ دلاری آغاز کرد. ارز دیجیتال برتر بازار اکنون بالای ۲۲۰۰۰ دلار و همچنین بالای میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. در نمودار تایم فریم یک ساعته‌ی جفت BTC/USD خط روند نزولی اصلی با مقاومت نزدیک به ۲۱۲۵۰  دلار شکسته شده است. این جفت ممکن است نزدیک به سطوح ۲۲۶۰۰ و ۲۲۸۰۰ دلار با فروش شدید روبرو شود.

تحلیل تکنیکال بیت کوین

نمودار قیمت بیت کوین در نزدیکی منطقه ۱۹۵۰۰ دلار به شدت حمایت شد. این ارز دیجیتال یک کف جدیدی تشکیل داد و افزایش عمده‌ای را در بالای منطقه مقاومت ۲۰۰۰۰ دلاری آغاز کرد.

سپس سطوح مقاومت ۲۰۵۰۰ و ۲۱۲۰۰ دلاری را شکست. علاوه بر این، در نمودار یک ساعته‌ی جفت BTC/USD خط روند نزولی اصلی با مقاومت نزدیک به ۲۱۲۵۰ دلار شکسته شده است. این جفت ارز حتی منطقه مقاومت ۲۱۵۰۰ دلاری را نیز شکست.

بیت کوین بالای محدوده مهم ۲۲۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. یک سقف نزدیک به ۲۲۷۶۵ دلار تشکیل شده است و قیمت اکنون در حال ریزش است.

هم اکنون نمودار بیت کوین بالاتر از سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی حرکت صعودی از قیمت ۱۹۵۴۹ به ۲۲۷۶۵ دلار معامله می‌شود. نزدیک‌ترین مقاومت سطح ۲۲۶۰۰ دلار است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۲۸۰۰ دلاری قرار دارد.

همچنین دراینجا بخوانید؛ تحلیل حجم نقدینگی بازار کریپتوکارنسی و تأثیر آن بر قیمت

بسته شدن کندل قیمت بالاتر از مقاومت ۲۲۸۰۰ دلاری ممکن است در روزهای آتی موجب ایجاد روند صعودی شود. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به منطقه ۲۳۲۰۰ دلار است که در بالای آن قیمت ممکن است شتاب صعودی پیدا کند و سطح ۲۴۰۰۰ دلار را آزمایش کند.

سناریوی کاهش قیمت

اگر قیمت بیت کوین نتواند مقاومت ۲۲۶۰۰ دلاری را بشکند، ممکن است کاهش بیشتری را تجربه کند. نزدیک‌ترین حمایت در صورت نزول، محدوده حمایتی مهم ۲۲۰۰۰دلاری است.

حمایت اصلی دیگر نیز نزدیک به قیمت ۲۱۷۵۰ دلاری است که در زیر آن قیمت ممکن است به ۲۱۱۵۰ دلار یا سطح ۵۰ درصد فیبوناچی اصلاحی حرکت از ۱۹۵۴۹ به ۲۲۷۶۵ دلار کاهش یابد. حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۰۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار دارد. هر گونه نزول بیشتر ممکن است نمودار قیمت را به سطح ۲۰۰۰۰ دلار برساند.

بررسی اندیکاتورها

MACD یک ساعته‌: MACD اکنون در منطقه صعودی در حال کاهش است.

RSI یک ساعته‌ (شاخص قدرت نسبی): RSI برای BTC/USD اکنون در منطقه بیش‌خرید است.

سطوح پشتیبانی اصلی: ۲۲۰۰۰ دلاری و به دنبال آن ۲۱۷۵۰ دلاری.

سطوح مقاومت اصلی: ۲۲۶۰۰ دلاری، ۲۲۸۰۰ دلاری و ۲۳۲۰۰ دلاری.

منبع: Newsbtc