۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

تحلیل تکنیکال بیت کوین نشان می‌دهد که قیمت در نزدیکی منطقه ۲۱۵۰۰ دلاری با یک مقاومت کلیدی روبرو است و اگر حرکت واضحی به زیر منطقه حمایت ۲۰۵۰۰ دلاری وجود داشته باشد، می‌توانیم شاهد ریزش و اصلاح قیمت باشیم.

  • قیمت بیت کوین در نزدیکی سطوح ۲۱۴۵۰ دلار و ۲۱۵۰۰ دلار با چالش بزرگی مواجه است.
  • ارز دیجیتال برتر بازار اکنون بالای ۲۰۶۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ یک ساعته معامله می‌شود.
  • در نمودار یک ساعته جفت ارز BTC/USD یک شکست به زیر خط روند اصلی صعودی با پشتیبانی نزدیک به ۲۱۱۰۰ دلار وجود داشت.
  • این جفت ارز می‌تواند یک اصلاح نزولی را در زیر سطوح حمایتی ۲۰۸۰۰ دلاری و ۲۰۵۰۰ دلاری آغاز کند.

قیمت همچنان در حال مبارزه است

قیمت بیت کوین تلاش کرد تا به بالای منطقه مقاومت ۲۱۵۰۰ دلاری صعود کند. با این حال، تحلیل تکنیکال بیت کوین نشان می‌دهد که قیمت نتوانست بالاتر از منطقه ۲۱۵۰۰ دلاری سرعت مناسبی کسب کند. اوج قیمت نزدیک به ۲۱۶۷۹ دلار تشکیل شد و اکنون به آرامی در حال کاهش می‌باشد.

بیت کوین به زیر سطح ۲۳.۶ درصدی فیوناچی اصلاحی از کف ۲۰۶۲۰ دلار به ۲۱۶۷۹ دلار کاهش یافت و همچنان در حال کاهش قیمت است. در نمودار یک ساعته جفت ارز BTC/USD یک شکست به زیر خط روند اصلی صعودی با پشتیبانی نزدیک به ۲۱۱۰۰ دلار وجود داشت.

ارز دیجیتال برتر بازار اکنون بالای ۲۰۶۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ یک ساعته معامله می‌شود. اگر تلاش دیگری برای شکست صعودی وجود داشته باشد، مقاومت فوری نزدیک به سطح ۲۱۴۵۰ دلار است. مقاومت اصلی بعدی نیز نزدیک به منطقه ۲۱۵۰۰ دلار می‌باشد که در بالای آن قیمت ممکن است حرکت صعودی پیدا کند.

منبع TradingView

در مورد ذکر شده، قیمت ممکن است تا سطح 21800 دلار افزایش یابد. هر سود بیشتر نیز می‌تواند قیمت بیت کوین را به سطح 22000 دلار برساند.

 

همچنین دراینجا بخوانید؛ آینده ماینینگ ارزهای دیجیتال چیست؟

 

سناریوی نزولی BTC

تحلیل تکنیکال بیت کوین نشان می‌دهد که اگر قیمت نتواند مقاومت ۲۱۵۰۰ دلاری را از بین ببرد، ممکن است به روند نزولی خود ادامه دهد. حمایت فوری در سمت نزولی نیز نزدیک به منطقه ۲۱۱۰۰ دلار است. که اگر به زیر این منطقه نزول کند و قیمت تثبیت شود انتظار نزول بیشتر محتمل است.

پشتیبانی اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۰۹۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ یک ساعته می‌باشد که نزدیک به سطح ۶۱.۸درصدی فیوناچی اصلاحی از کف ۲۰۶۲۰ دلار به ۲۱۶۷۹ دلار است. حمایت اصلی نیز در حال حاضر در نزدیکی سطح ۲۰۵۰۰ دلار در حال شکل‌گیری است که در زیر آن قیمت ممکن است به پایین‌تر از ۲۰۰۰۰ دلار کاهش یابد. همچنین، هر ضرر بیشتر ممکن است قیمت بیت کوین را به سطح ۱۹۵۰۰ دلار برساند.

اندیکاتور‌های تکنیکال بیت کوین:

  • اندیکاتور مکدی (MACD) یک ساعته اکنون در منطقه صعودی سرعت خود را از دست می‌دهد.
  • شاخص قدرت نسبی (RSI) یک ساعته اکنون نزدیک به سطح ۵۰ است.
  • سطوح پشتیبانی اصلی: ۲۰۹۰۰ دلار و به دنبال آن ۲۰۵۰۰دلار.
  • سطوح مقاومت اصلی: ۲۱۴۵۰ دلار، ۲۱۵۰۰ دلار و ۲۲۰۰۰ دلار.

منبع: NewsBTC