۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

پس از اینکه در روزهای اخیر قیمت بیت کوین روند نزولی خود را طی کرد و به زیر سطح ۲۰,۰۰۰ دلار هم رسید، هم اکنون این روند نزولی قیمت تا حدودی جبران شده است. در وضعیت کنونی بیت کوین در محدوده ۲۰,۲۰۰ دلار معامله می‌شود که یعنی حدود یک درصد نسبت به روز گذشته و ۱۰ درصد نسبت به هفته اخیر، ارزش خود را از دست داده است.

سایر ارزهای دیجیتال بازار نیز در تلاش‌اند تا موج‌های بازیابی قیمت خود را شروع کنند. اتریوم هم پایین تر از رنج قیمتی ۱,۱۰۰ دلار در حال نوسان است و ایکس‌آرپی (XRP) در حوالی ۰.۳۲۰ دلار است. کاردانو نیز بالاتر از حمایت ۰.۴۵ خود روند مثبت خود را ادامه می‌دهد.

بیت کوین

کل سرمایه بازار در نمای ساعتی

قیمت بیت کوین

پس از کاهش کوتاه مدت قیمت محبوب ترین ارز بازار، بیت کوین بار دیگر به بالای محدوده ۲۰,۰۰۰ دلار بازگشت. هر چند موانع گوناگونی پیش روی قیمت آن قرار دارند، به عنوان مثال می‌توان به مقاومت ۲۰,۵۰۰ دلاری آن اشاره کرد. اصلی ترین مقاومت‌های پیش روی قیمت بیت کوین در حوالی ۲۱,۰۰۰ دلار و ۲۱,۲۰۰ دلار قرار دارند. در صورتی که قیمت بالای این دو سطوح بسته شود، رسیدن به سطح ۲۲,۵۰۰ دلار دور از دسترس نیست.
اما اگر بار دیگر روند بیت کوین نزولی شود، قیمت با اولین حمایت خود در ناحیه ۲۰,۰۰۰ دلار روبرو می‌شود. حمایت کلیدی بعدی در محدوده ۱۹,۵۰۰ دلار قرار داد و در صورت عبور قیمت از آن، شتاب کاهش قیمت، افزایش پیدا خواهد کرد.

قیمت اتریوم

اما دومین ارزدیجیتال بازار نیز در حال حاضر بالای سطح ۱,۰۵۰ دلار در حال نوسان است. اگر روند پیش روی این ارز دیجیتال صعودی باشد، در حوالی ۱,۱۲۰ دلار مقاومتی پیش روی آن است. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به ۱,۱۵۰ دلار قرار دارد و عبور از آن می‌تواند به منزله عبور از مقاومت ۱,۲۰۰ دلاری نیز تلقی شود. قیمت اتریوم نسبت به دیروز ۲ درصد و نسبت به هفته قبل، ۱۳ درصد روند کاهشی است.
اگر روند اتریوم نزولی باشد، در ۱,۰۵۰ دلار اولین حمایت و در ۱,۰۰۰ دلار با حمایت بعدی مواجه می‌شود که شکسته‌شدن این حمایت‌ها می‌تواند شتاب نزولی را افزایش دهد.

قیمت آلت کوین‌ها

کاردانو نیز حمایت خود در محدوده ۰.۴۶۵ دلار را از دست داد. موافقین افزایش قیمت کاردانو یا به اصطلاح گاوهای بازار آن، در تلاش‌اند که حمایت ۰.۴۵ دلاری حفظ شود. شکسته‌شدن این حمایت می‌تواند راه را برای رسیدن به حمایت ۰.۴۲ دلاری هموار کند.

بایننس کوین هم در محدوده ۲۲۰ دلاری قرار دارد. به فرض این‌ که قیمت آن صعودی باشد، در محدوده‌های ۲۲۵ دلار و ۲۳۰ دلار مقاومت‌هایی در راه قیمت قرار داردند. در صورت عبور از این مقاومت‌ها، امکان رسیدن به سطح ۲۵۰ دلاری نیز فراهم می‌شود.

قیمت سولانا با مقاومت ۳۵ دلاری خود دست و پنجه نرم می‌کند. اگر روند قیمت صعودی باشد، احتمالا در ناحیه ۳۸ دلار طرفداران کاهش قیمت یا به اصطلاح خرس‌های بازار دست به کار شوند. مقاومت کلیدی در محدوده ۴۰ دلار است و عبور از آن می‌تواند زمینه‌ساز رسیدن به ناحیه ۵۰ دلاری باشد.

دوج کوین در محدوده ۰.۰۶۲۰ دلاری است. اولین مقاومت پیش روی آن در ۰.۰۶۵ دلار است که عبور از آن می‌تواند احتمال رسیدن به محدوده ۰.۰۷۰ دلار را تقویت کند.

قیمت ایکس‌آرپی (XRP) در محدوده ۰.۳۲ دلار در حال نوسان است. اگر از حمایت ۰.۳۰ دلاری محافظت نشود و این حمایت از دست برود، کاهش قیمت بیشتر محتمل خواهد بود.

وضعیت سایر ارزهای دیجیتال چگونه است؟

ارزهای دیجیتال دیگری نیز در بازار ارزهای دیجیتال هستند که بیش از ۵ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند. در میان آنان‌ پالیگان با رشد ۲۱ درصدی توانست از سطح قیمتی ۰.۴۸ دلار فراتر رود و بهترین عملکرد را در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار کسب کند. قیمت پالیگان نسبت به هفته گذشته ۱۲ درصد افزایش یافته است. در نقطه مقابل ارز دیجیتال ویوز با ۱۳ درصد کاهش و رسیدن به قیمت ۶ دلار، بدترین عملکرد را به ثبت رساند.

به طور خلاصه بیت کوین در تلاش است تا از سطح ۲۱,۲۰۰ دلار عبور نماید اما اگر از پس این کار برنیاید و به زیر ۱۹,۵۰۰ دلار بازگردد، موج نزولی جدیدی ایجاد خواهد شد.

منبع : “cryptonews