۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

بر اساس گزارشی در تاریخ ۸ آوریل وال استریت ژورنال، شعبه ایالات متحده صرافی جهانی بایننس با چالش‌هایی در ایجاد یک شریک بانکی جدید برای ایجاد بستری برای تبدیل ارز دیجیتال به ارز فیات و بالعکس برای مشتریان خود در این کشور مواجه شده است.

مشکل عدم وجود شریک بانکی برای صرافی بایننس

به گزارش وال استریت ژورنال به نقل از منابع معتبر، شکست‌های اخیر بانک‌های Silvergate و Signature Bank باعث شده است که بایننس، شرکای خود را از دست بدهد.

سرکوب قانونی بانک‌های دارای مشتریان کریپتویی نیز یکی دیگر از عواملی می باشد که در مشکلات این صرافی نقش به سزایی دارد. در ماه مارس، کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) از شرکت بایننس و مدیر عامل آن چانگ پنگ ژائو به اتهام نقض قوانین شکایت کرد. این صرافی از سال ۲۰۲۱ مرکز تحقیقات CFTC بوده است.

Binance.US به بانکی نیاز دارد تا دلارهای مشتریان آمریکایی خود را مستقیماً نگهداری کند، اما تلاش‌های اخیر برای ایجاد روابط بانکی مستقیم با بانک‌هایی همانند Cross River Bank و Customers Bancorp شکست خورده است.

مشتریان Binance.US تحت تأثیر عدم وجود بانکی که به بایننس خدمات ارائه کند، قرار گرفته‌اند. بایننس طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که طی هفته آینده با ارائه دهندگان خدمات بانکی و پرداخت جدید همکاری خواهد کرد و افزود که برخی از خدمات سپرده دلاری به طور موقت در طول انتقال تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.

بیانیه شعبه‌ی ایالات متحده بایننس

اکنون، Binance.US مبالغ مشتریان را از طریق شرکت مالی Prime Trust نگهداری می‌کند. سخنگوی پرایم تراست اظهار داشت که تمام مبالغ دریافتی از مشتریان از طریق شرکای بانکی آن نگهداری و ذخیره می‌شود.

همچنین دراینجا بخوانید؛ کمپین ضد کلاهبرداری صرافی بایننس راه اندازی میشود

سخنگوی Binance.US به وال استریت ژورنال گفت:

ما با چندین ارائه‌دهنده بانکی و پرداخت مستقر در ایالات متحده همکاری می‌کنیم و همزمان با ارتقای سیستم‌های داخلی خود برای ایجاد یک پلتفرم ارز فیات پایدارتر و ارائه خدمات جانبی، همچنان به همکاری با شرکای جدید ادامه می‌دهیم.

Binance.US در محیطی مشابه با شرایطی که شرکت‌های کریپتو در بریتانیا تجربه می‌کنند، قرار گرفته است. در این کشور نیز بانک‌ها از پذیرش مشتریان از بخش کریپتویی خودداری می‌کنند. تعداد کمی از بانک‌هایی که هنوز با شرکت‌های کریپتوی بریتانیایی همکاری می‌کنند نیز اسناد و اطلاعات بیشتری درباره نحوه نظارت بر تراکنش‌های مشتریان را درخواست کرده‌اند.

منبع: Cointelegraph