۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
5/5 - (1 امتیاز)

قیمت بیت کوین در حال به ثبات رسیدن است واز حمایت ۲۷۰۰۰ دلار بالاتر معامله می‌شود. این ارز دیجیتال پایین تر از ۲۸۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ قیمت دارد. یک خط روند نزولی کلیدی نزدیک به ۲۸۰۴۰ دلار در نمودار یک ساعته جفت BTC/USD در حال شکل‌گیری است. اگر این جفت زیر ۲۸۲۰۰ دلار و ۲۸۵۰۰ دلار باشد  باز هم نزول بیشتری را تجربه می کند.

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین زیر منطقه حمایت ۲۸۲۰۰ دلار مانده است. این ارز دیجیتال منطقه حمایت ۲۷۲۰۰ دلار را تست کرد و اکنون به نظر می‌رسد در حال ثبات بالای سطح ۲۷۴۰۰ دلار می باشد.قیمت یک کف نزدیک به ۲۷۲۸۲ دلار تشکیل داد هم اکنون به آرامی در حال زیاد شدن است. قیمت در نزدیکی سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی حرکت از ۲۹۱۲۹ به ۲۷۲۸۲ دلار ثابت می‌شود. با این حال، بیت کوین همچنان پایین ۲۸۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.

قیمت بیت کوین اکنون در نزدیکی ۲۸۰۰۰ دلاری با محدوده مقاومت مهمی روبرو شده است. همچنین، یک خط روند کاهشی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۲۸۰۴۰ دلار در نمودار یک ساعته جفت ارز BTC/USD در حال به وجود آمدن است.مقاومت اصلی بعدی سطح ۲۸۲۰۰ دلار یا ۵۰% فیبوناچی اصلاحی حرکت از ۲۹۱۲۹ به ۲۷۲۸۲ دلار است. مقاومت اصلی اکنون در سطح ۲۸۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ در حال به وجود آمدن است.شکسته شدن محدوده مقاومت ۲۸۵۰۰ دلاری ممکن است منجر به ایجاد روند افزایشی شود. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به ۲۹۱۲۵ دلار است که بالاتر از آن قیمت ممکن است تا ۲۹۵۰۰ دلار افزایش پیدا کند. هر گونه افزایش بیشتر می‌تواند موجب حرکت تا محدوده مقاومت ۳۰۰۰۰ دلاری شود.

سناریوی کاهش قیمت

اگر قیمت بیت کوین نتواند محدوده مقاومت ۲۸۲۰۰ دلار را ازمیان بردارد، ریزش بیشتری را تجربه خواهد کرد. نزدیک‌ترین حمایت در صورت نزول سطح ۲۷۲۵۰ دلار است.حمایت مهم بعدی نزدیک به منطقه ۲۷۰۰۰ دلاری است که قیمت آن ممکن است تا منطقه حمایت ۲۶۰۰۰ دلار کاهش یابد. ریزش،  بیشتر در مدت کوتاهی بیت کوین را به سطح ۲۵۵۰۰ دلار می رساند.

همچنین دراینجا بخوانید؛ تحلیل تکنیکال: دلایل ریزش قیمت بیت کوین چه بود؟

اندیکاتورها

MACD یک ساعته: MACD اکنون در منطقه نزولی در حال پایین آمدن است.

RSI یک ساعته (شاخص قدرت نسبی): RSI برای BTC/USD بالاتر از سطح ۵۰ است.

سطح های حمایت اصلی : ۲۷۲۵۰ دلار و بعداز آن ۲۷۰۰۰ دلار است.

سطح های مقاومت اصلی: ۲۸۰۵۰ دلار، ۲۸۲۰۰ دلار و ۲۸۵۰۰ دلار است.

منبع : Newsbtc