۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

شیبااینو همچنان به روند صعودی خود ادامه می‌دهد و اکنون  به بالاترین قیمت روزانه ۰.۰۰۰۰۱۲۸۳دلار رسیده است. این بالاترین سطح در بیش از شش هفته اخیر بود. شیبا اینو برای دومین روز متوالی افزایش داشت، به نظر می‌رسد که توجهات به میم کوین‌ها معطوف شده است. همچنین میزان توکن‌سوزی شیبا اینو با رشد قیمت ۴۴۳درصد افزایش یافته است، با این حال، درروز گذشته تنها ۱۴,۰۸۹,۸۱۸توکن SHIB سوخته شده است.

افزایش  توکن‌سوزی شیبااینو

در روز شنبه ۲۹اکتبر(هفتم آبان)، شیبااینو (SHIB) همچنان به روند صعودی خود ادامه می‌دهد و در حال حاضر به بالاترین قیمت روزانه ۰.۰۰۰۰۱۲۸۳دلار رسیده است. بر اساس داده های وب‌سایت Shibburn، میزان توکن‌سوزی شیبا اینو با رشد قیمت ۴۴۳درصد افزایش یافته است، با این حال، در ۲۴ ساعت گذشته تنها ۱۴,۰۸۹,۸۱۸توکن SHIB سوخته است.

یک سال پیش، شیبا اینو در ۲۸اکتبر سال ۲۰۲۱ در یک روند صعودی چشمگیر افزایش داشت و به بالاترین سطح تاریخی ۰.۰۰۰۰۸۸دلار رسید. اکنون علیرغم حرکت چشمگیر شیبااینو، حدود ۸۶درصد از بالاترین رکورد خود کمتر است و هیچ تفاوتی با سایر ارزهای دیجیتالی که تحت تاثیر شرایط نزولی بازار از ابتدای سال ۲۰۲۲قرار گرفته‌اند را ندارد.

علیرغم کاهش قیمت این رمزارز، تاکنون ۲۰۲۲سال بسیار مهمی برای شیبا اینو بوده است. امسال شاهد راه‌اندازی پروژه‌ها و مشارکت‌های جدیدی بوده‌ایم: متاورس SHIB، پورتال Shiba Inu Burt، راه‌اندازی Shiba Eternity و موارد دیگر. همچنین، شیبا اینو جایگاه سیزدهمین ارز دیجیتال برتر را پس گرفت.

 

همچنین دراینجا بخوانید؛ افزایش قیمت شیبا اینو ادامه پیدا می‌کند؟

 

نقطه عطف جدید SHIB

طبق داده‌های IntoTheBlock، شیبا اینو اکنون بالاترین درصد هولدرهای بلندمدت خود را مشاهده می‌کند و نقطه عطف جدیدی در این معیار ایجاد می‌کند. درصد هولدرهای بلندمدت شیبااینو یا «هدلرها» به ۴۲درصد رسیده که بالاترین میزان تاکنون بوده است. در همین حال، درصد هولدرهای کوتاه‌مدت این میم کوین افزایش زیادی نداشته و نسبتاً ثابت مانده است.

بر اساس داده‌های IntoTheBlock درباره ترکیب هولدرهای شیبااینو بر اساس زمان نگهداری، ۴۲ درصد از هولدرهای SHIB توکن‌های خود را برای بیش از یک سال نگه داشته‌اند، ۵۵درصد آن‌ها را در طول یک سال نگه داشته‌اند و ۳درصد توکن‌های خود را برای کمتر از یک ماه نگه داشته‌اند.

منبع: U.Today