5/5 - (1 امتیاز)

شیبا اینو این روزها به یکی از رایج‌ترین ارزهای دیجیتال در بازار تبدیل شده است. شیب درروز گذشته بیش از ۳۰٪ افزایش قیمت داشت. اکنون نیز در محدوده قیمتی ۰.۰۰۰۰۱۶ دلار درحال معامله است. ولی آیا این افزایش قیمت شیبا اینو ادامه خواهد داشت؟ پیتر برانت و دیوید گوخشتین در این خصوص صحبت می‌کنند.

آیا افزایش قیمت شیبا اینو ادامه خواهد داشت؟

پیتر برانت (Peter Brandt) یکی از باتجربه‌ترین تحلیلگران در بازارهای مالی است. وی به تازگی پیش‌بینی کرد که قیمت شیبا اینو (SHIB) احتمالاً افزایش خواهد یافت. برانت در تحلیل تکنیکال خود از این میم کوین محبوب که از طریق TradingView به اشتراک گذاشته بود، اینگونه استدلال کرد که SHIB ممکن است وارد یک چرخه گاوی شده باشد.

shib

دیوید گوخشتین (David Gokhshtein) یکی از نام‌های شناخته شده در بازار کریپتو هم به این امر اشاره داشت که افزایش قیمت شیبا اینو ممکن است ادامه داشته باشد. گوخشتین بنیانگذار رسانه گوخشتین و همین‌طور نامزد سابق کنگره ایالات متحده است. او در توییتر خطاب به کسانی که SHIB را زیر نظر می‌گیرند گفت: «ظاهراً باید برای بهبودی شیبا اینو آماده باشند.»

رشد شیبا اینو به آرامی ادامه دارد

این میم کوین محبوب به تازگی توجه نهنگ‌ها و سرمایه‌گذاران فردی و همین‌طور تحلیلگران زیادی را به خود جلب کرده است. تراکنش‌های SHIB در طول مدت ۴ ماه گذشته بیش از ۱۰۰ هزار دلار افزایش پیدا کرده است. جدای از این، به تازگی توجه به شیبا اینو به میزان چشمگیری در رسانه‌های اجتماعی افزایش پیدا کرده است.

افزایش قیمت شیبا اینو همچنان به آرامی ادامه دارد. این آلت کوین درروز گذشته با ۳۰٪ افزایش از محدوده ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار به محدوده ۰.۰۰۰۰۱۸ دلاری رسید. اکنون با کمی اصلاح در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۶ دلاری در حال معامله است.

از طرف دیگر، بازار ارزهای دیجیتال در هفته‌ای که گذشت جهش قابل توجهی داشت. بیت کوین (BTC) هم در طول دو روز گذشته در تلاش بود تا سطح بحرانی ۲۴ هزار دلاری را برای خود حفظ کند. پادشاه ارزهای دیجیتال در حال حاضر در محدوده ۲۴،۱۰۰ دلاری معامله می‌شود.

منبع: “Beincrypto