۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
5/5 - (1 امتیاز)

مدیرعامل شرکت ویزا (Visa)، غول پرداخت در جهان، در اظهارنظر تازه‌ای ضمن «طلای دیجیتال» خواندن بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیگر، اینگونه بیان کرده است که در شرکتش در حال همکاری با کیف پول‌ها و صرافی‌هاست تا خدمات خود را در این صنعت گسترش دهد.

آلفرد کلی (Alfred Kelly)، مدیرعامل ویزا، در نشست درآمدهای ویزا بخش عمده‌ای از صحبت‌های خودش را به ارزهای دیجیتال اختصاص داد. وی در بخشی از اظهاراتش تفاوت میان ارزهای دیجیتالی که نماینده یک دارایی جدید مانند بیت کوین هستند و ارزهای دیجیتالی دیگر مانند استیبل کوین‌ها را که با پشتوانه ارزهای فیات کار می‌کنند بیان کرد و بیان کرد:

ما تمام ارزهای دیجیتال را به عنوان طلای دیجیتال می‌بینیم. آنها به‌طور گسترده به‌عنوان دارایی‌هایی نگه‌داری می‌شوند که در حال حاضر نقش چندانی به‌شکل یک سیستم پرداخت ندارند. استراتژی ما همکاری با کیف پول‌ها و صرافی‌ها است تا از این طریق کاربران بتوانند ارزهای دیجیتال را با کارت‌های ویزا بخرند یا ارزهای خود را به حساب‌های ویزای خود واریز کنند و با استفاده از آنها خریدهای خودشان را با ارزهای رایج انجام دهند.

او در ادامه اضافه کرده است:

اگر ارز دیجیتال خاصی به‌عنوان یک ابزار تبادل [مالی] شناخته شود، دلیلی وجود ندارد که ما نتوانیم آن را به شبکه خودمان اضافه کنیم. این شبکه هم اکنون در حدود ۱۶۰ ارز را پشتیبانی می‌کند.

بسته به نظر بسیاری، این صحبت‌های کلی راه را برای پیوستن تمام پروژه‌های ارزهای دیجیتال که حرفی برای گفتن در حوزه پرداخت دارند را باز می‌کند.

او در رابطه با استیبل کوین‌ها و ارزهای دیجیتال بانک مرکزی اینگونه صحبت کرد:

ارزهای دیجیتال ملی و استیبل کوین‌ها نوآوری‌های نوظهور حوزه پرداخت هستند که درست مانند ارزهای فیات می‌توانند در تجارت‌های جهانی مورد استفاده قرار گیرند. ما ارزهای دیجیتالی که برروی بلاک چین‌های عمومی کار می‌کنند را به‌عنوان شبکه‌های اضافی می‌بینیم و به آنها با چشم بخشی ار شبکه‌ای از شبکه استراتژی‌هایمان نگاه می‌کنیم. ما در این حوزه بلامنازع هستیم.

کلی همچنین به ۳۵ توافق همکاری ویزا و شرکت‌هایی که او از آنها با عنوان «پلتفرم‌ها و کیف پول‌های پیشرو» یاد می‌کند نیز اشاره کرده بود. کریپتوداتکام (Crypto.com)، بلاکفای (BlockFi)، فولد (Fold) و بیت پاندا (BitPanda) از جمله این شرکت‌های نام برده وی بودند. او در ادامه اینگونه اضافه کرد:

شبکه پیشروی بعدی کسری از آن را دارد.

قیمت بیت کوین در حال حاضر در محدوده ۳۳,۹۸۴ دلاری در حال معامله است و نسبت به ۲۴ ساعت اخیر سقوط ۵ درصدی را تجربه کرده است.

منبع: “cryptonews