۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

کامیونیتی کیف پول تراست ولت (Trust Wallet) نتایج رای‌گیری را اعلام کرد و مطابق آن پشتیبانی این کیف پول از شبکه جدید ترا رای نیاورد. به همین منظور صفحه رسمی این کیف پول دستورالعملی برای دریافت ایردراپ لونا برای کاربران خود منتشر کرد.

روز شنبه هفته گذشته بود که مقامات شبکه ترا اعلام کردند که شبکه‌ جدیدی را راه اندازی می‌کنند، پس از آن کامیونیتی کیف پول تراست ولت رای‌گیری را در این زمینه برای پوشش از شبکه ترا یا شبکه رونین انجام دادند. مطابق این نظرسنجی انتخاب جامعه این کیف پول، پشتیبانی از شبکه رونین بود.

عدم پشتیبانی تراست ولت از شبکه جدید ترا

با مشخص شدن عدم پشتیبانی تراست ولت از شبکه جدید ترا، اطلاعیه‌ای در خصوص دسترسی کاربران این کیف پول به ایردراپ انجام شده رمزارز جدید لونا منتشر شد. مطابق این اطلاعیه موجودی نسخه قبلی لونا کاربران همچنان در این کیف پول قابل نمایش خواهد بود که در آپدیت آتی این کیف پول، نماد آن به LUNC و USTC تغییر پیدا خواهد کرد. اما کاربران تراست ولت برای دسترسی به ایردراپ ترا باید مراحل زیر را طی کنند:

۱- نسخه اندروید یا iOS کیف پول ترا استیشن (Terra Station) را دریافت و در گوشی خود نصب کنید.

۲- در این مرحله گزینه Recover Wallet را انتخاب کنید.

ایردراپ لونا

۳- در این مرحله عبارت امنیتی (کلید خصوصی) کیف پول تراست ولت خود را به ۲ روش استفاده از کد QR یا عبارت ۱۲ کلمه‌ای می‌توانید انتخاب کنید.

هشدار: اطمینان حاصل کنید که کیف پول ترا استیشن را از لینک اصلی خود دریافت کرده‌اید. عبارت امنیتی کیف پول خود را در اختیار هیچ‌کس قرار ندهید.

ایردراپ لونا

۴- در این مرحله باید برای کیف پول خود نام کاربری و کلمه عبور را به دلخواه خود تعیین کنید و در کادر آخر مجددا کلمه عبور انتخابی خود را وارد کنید. توجه داشته باشید که حداقل کاراکتر نام کاربری و کلمه عبور انتخابی، به ترتیب ۵ و ۱۰ کاراکتر است.

ایردراپ لونا

۵- اگر مراحل را به درستی طی کرده باشید، باید صفحه‌ای شبیه به شکل رو‌به‌رو را ببینید. در این صورت بر روی گزینه Explore the Terra Network را انتخاب کنید.

ایردراپ لونا

۶- در این صفحه باید موجودی لونا خود را مشاهده نمایید. در غیر این صورت مطابق شکل سمت چپ از بالای صفحه بر روی آیکون کیف پول کلیک کنید. از قسمت Network (مطابق شکل سمت راست) برای مشاهده موجودی لونا کلاسیک خود گزینه Classic را انتخاب کنید و برای دسترسی به موجودی ایردراپ شده گزینه Mainnet را انتخاب کنید.

ایردراپ لونا

مراحل بازیابی کیف پول تراست ولت در ترا استیشن

هشدار مهم: با پیمودن این مراحل به راحتی می‌توانید به موجودی ایردراپ شده لونا خود دسترسی پیدا کنید و نیاز به کمک شخص دیگری وجود نخواهد داشت. لذا توجه داشته باشید از سپردن این مراحل و در اختیار گذاشتن عبارت امنیتی کیف پول خود به شخص دیگری خودداری کنید.

منبع:”trustwallet