۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

بر اساس داده های ارائه شده توسط مدیرعامل CryptoQuant، هولد بیت کوین به بالاترین سطح خود در هفت سال گذشته رسیده است. کوین‌های قدیمی درحال حاضر ۷۴ درصد از ارزش بازار بیت کوین را تشکیل می‌دهند. به این معنی است که کوین‌هایی که بیش از شش ماه بدون حرکت باقی مانده‌اند، اکنون سهم بزرگی از ارزش بازار ارز دیجیتال برتر را به خود اختصاص می‌دهند.

کوین‌های قدیمی ۷۴٪ از ارزش بازار بیت کوین را تشکیل می‌دهند

طبق اطلاعات ارائه شده توسط کی یانگ جو (Ki Young Ju) مدیرعامل وب‌سایت CryptoQuant، انباشت بیت کوین (BTC) به بالاترین سطح خود در هفت سال گذشته رسید. کوین‌های قدیمی ۷۴ درصد از ارزش حجم بازار بیت کوین را تشکیل می‌دهند. اساساً به این معنی است که کوین‌هایی که بیش از شش ماه بدون حرکت باقی مانده‌اند، اکنون سهم بزرگی از حجم بازار ارز دیجیتال برتر را به خود اختصاص می‌دهند.

در چنین سطح انباشت بالا باید خبر خوبی برای خریداران بیت کوین باشد. همانطور که توسط کی یانگ جو اشاره شد، سهم کوین‌های قدیمی در پایین‌ترین سطح بازار نزولی قبلی که در سال ۲۰۱۵ تجربه کرده بود به ۷۰درصد رسید. با این حال، در انتهای سال ۲۰۱۵به ۷۷ درصد رسید.

منبع: Cryptoquant.com

سایر داده‌ها نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران به رغم خبرهای مخالف کلان، مشتاق هستند تا کوین‌ها را روی هم بگذارند. اندیکاتور Puell Multiple که یک ابزار ارزش‌گذاری محبوب میباشد که این اندیکاتور بر اساس مجموع درآمد استخراج بیت کوین را نشان میدهد، همچنان خوانش‌های پایینی را نشان می‌دهد، به این معنی که در حال حاضر بزرگترین ارز دیجیتال کمتر از ارزش واقعی خود ارزش‌گذاری شده است.

از نظر تاریخی، بهترین فرصت‌های خرید در زمانهایی به وجود آمده که سودآوری ماینرها متوسط ​​بوده است. با این حال، باید توجه داشت که تاریخ ممکن است تکرار نشود، زیرا بیت کوین در تمام مدت وجود خود از نرخ‌های بهره پایین سود برده است. این ارز دیجیتال برتر در سال جاری توسط سیاست پولی تهاجمی بانک مرکزی فدرال رزرو آمریکا تحت تأثیرات منفی قرار گرفته است.

بیت کوین در حال حاضر با قیمت $19,994 دلار معامله می‌شود.

منبع: U.Today