۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

مقامات شهر میامی طرح شهردار این شهر که مبنی بر امکان استفاده از بیت کوین برای پرداخت حقوق کارگران شهرداری و هزینه خدمات شهری بود را رد کردند. طبق نظر آنها، این طرح به بررسی بیشتری نیاز دارد.

به‌نقل از میامی هرالد (Miami Herald)، فرانسیس سوارز (Francis Suarez)، شهردار میامی درپی تأیید طرحی فوری بود که به شهروندان این شهر این امکان را می‌داد تا با استفاده از بیت کوین هزینه‌های خدماتی خودشان را پرداخت کنند. از دیگر بخش‌های این طرح، ارائه این امکان به کارگران شهرداری بود تا حقوقشان را از طریق بیت کوین دریافت کنند.

سوارز از این طرح با عنوان گامی روبه‌جلو یاد کرده بود، ولی مقامات این شهر ضمن مخالفت با این طرح، آن را مستلزم به مطالعه و بررسی بیشتر دانستند.

برطبق رأی مقامات میامی، کمپین‌های آموزشی به زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی و زبان بومی این ناحیه راه‌اندازی خواهد شد و هدف آنها دانش‌افزایی مردم در حوزه ارزهای دیجیتال در آینده خواهد بود. این کمپین‌ها قانون‌گذاران میامی را تشویق می‌کند که با تصویب قوانین ویژه‌ای، امکان سرمایه‌گذاری سرمایه‌های عمومی در حوزه ارزهای دیجیتال را فراهم کنند.

سوارز یکی از افرادی است که نسبت به سرمایه‌گذاری سرمایه‌های خزانه میامی در حوزه بیت کوین خوش‌بین بوده و از این اقدام حمایت می‌کند.

اقدامات سوارز مورد توجه جک دورسی، مدیرعامل توییتر نیز قرار گرفته است.