۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

هستر پیرس (Hester Peirce)، یکی از اعضای کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، در مصاحبه‌ای تازه اعلام کرده است که بازار اکنون دیگر برای عرضه یک صندوق قابل‌معامله در بورس (ETF) برای بیت کوین آماده است.

پیرس در این مصاحبه گفته است که مردم مدتی است نسبت به معامله ETF‌ بیت کوین اشتیاق خود را نشان می‌دهند. او در ادامه اضافه کرد:

به‌دلیل همین اشتیاق، اگر یک راه طبیعی جلوی پای آنها نگذاریم، که همان ETP‌ است، آنها به‌دنبال راه‌های دیگری خواهند رفت که چندان هم مطلوب نیستند.

پیرس که به «مادر ارزهای دیجیتال» در دنیای ارزهای دیجیتال مشهور است، ضمن مخالفت با این رویکرد که ارزهای دیجیتال جهت مقاصدی مانند تأمین مالی ترورسیم استفاده می‌شوند، اعلام کرده است که نسبت به ابعاد این مشکل مشکوک است. همینطور وی بیان کرد که امکان ندارد بیت کوین در یک اقدام ناگهانی ممنوع اعلام شود.

مدتی است که در محافل سیاسی و قانون‌گذاری، از بیت کوین به‌عنوان ابزاری تسهیل‌کننده برای تأمین مالی تروریسم و پول‌شویی ذکر می‌شود.

پیرس همینطور بیان کرده است که نسبت به همکاری سازنده با گری گانسلر (Gary Gunsler)، امیدوار است. گانسلر کمی پیش‌تر به‌عنوان استاد در دانشگاه ام‌آی‌تی (MIT) دوره‌هایی در مورد بلاک چین تدریس کرده است. گانسلر چندی پیش توانست رأی اعتماد مجلس سنا را نیز کسب کند.

منبع: “coindesk