۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

اندرو بیلی (Andrew Bailey)، رئیس بانک مرکزی انگلیس اعتقاد دارد که ارز دیجیتالی که «ماندگار» باشد هنوز عرضه نشده است. وی از استیبل کوین‌ها و ارزهای دیجیتال ملی به‌عنوان «راهکارهای ماندگار» این حوزه یاد کرده است.

بیلی در نشست مجمع اقتصاد جهانی که در ارتباط با عنوان «سازماندهی دوباره به ارزهای دیجیتال» است، گفت که نوآوری‌های اخیر در بحث زیرساخت‌های حوزه پرداخت ماندگار هستند. وی در ادامه اضافه کرد که ارزهای دیجیتال در ازمیان برداشتن موانع قدیمی در این بخش مانند سرعت و هزینه نقل‌وانتقالات مالی نقش مهمی داشته‌اند. به‌گفته بیلی، ارزهای دیجیتال هنوز نتوانسته‌اند ملزومات نظارتی و حاکمیتی را برآورده کنند و به همین دلیل است که نمی‌توان از آنها به‌عنوان یک «ارز» استفاده کرد. او در این باره بیان کرده است:

آیا طراحی، حاکمیت و مقدمات چیزی که آن را یک ارز دیجیتال ماندگار بنامم برآورده شده است؟ نه، واقعیت این است که فکر نمی‌کنم هنوز به آنجا رسیده باشیم.

بر اساس گفته‌های بیلی، ارزهای دیجیتال فعلی، با توجه به نوع طراحی اولیه آنها، نمی‌توانند اطمینان کافی در ارتباط با ارزش ثابتی را برای مردم فراهم کنند. وی در ادامه اضافه کرد که نوآوری‌ها در حوزه پرداخت، به‌سمت راهکارهای مبتنی بر ارزهای فیات حرکت خواهند کرد تا به این وسیله، پرداخت‌ها با ارزشی ثابت انجام بگیرند.

تمامی اینها در حالی است که به‌گفته بیلی، نوآوری‌های دیجیتال ماندگار هستند. او از این مسئله به‌عنوان دلیلی برای رهبران جهان یاد می‌کند که به آنها این حق را می‌دهد تا مزایای استیبل کوین‌ها و ارزهای دیجیتال ملی را مورد بررسی قرار دهند. او از این ارزها به‌عنوان «راهکار ماندگار» حوزه پرداخت یاد کرده و اضافه می‌کند:

هنوز هم چالش‌های بزرگ در راه داریم که حل آنها به ما کمک می‌کند.

بیلی از کاهش هزینه‌های نقل‌وانتقالات برون‌مرزی و نقل‌وانتقالات بین بانکی به‌عنوان یکی از این چالش‌ها یاد می‌کند.

منبع: “theblockcrypto