۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

صربستان شخصی را به آمریکا تحویل داده است که در دادگاه فدرال دالاس این کشور به کلاهبرداری ۷۰ میلیون دلاری از سرمایه‌گذاران متهم شده بود؛ بیشتر فریب‌خوردگان از ساکنان شمال ایالت تگزاس هستند ولی شهروندان دیگر کشورها نیز در میان آنها به چشم می‌خورد.

وزارت دادگستری آمریکا اینگونه ادعا کرده است که این طرح کلاهبرداری به صورت جذب فریبکارانه سرمایه با استفاده از اختیار معامله دوگانه (Binary Option) و استخراج ارز دیجیتال بوده است.

بنابر بیانیه وزارت دادگستری آمریکا، اختیار معامله دوگانه به‌صورت «پرداخت سود میانگین ۸۰ درصدی و وعده بازپرداخت ۲۰ درصد برای هر معامله ناموفق» تبلیغ شده بود. این فرد در تبلیغات کلاهبردارانه خود در پلتفرم استخراج ارز دیجیتال مدعی شده بود که سرمایه‌گذاران می‌توانند با «نصف قیمت بازار» بیت کوین را خریداری کنند.

مقام‌های صربستان این مرد ۳۲ ساله به نام آنتونیه استویکوویچ (Antonije Stojilkovic)، در ماه ژوییه سال گذشته میلادی دستگیر کرده بودند و پلیس اف‌بی‌آی آمریکا روز پنجشنبه هفته گذشته او را به منطقه شمالی ایالت تگزاس منتقل کرد. ادعا شده که این فرد پنج هم‌دست صرب و دو هم‌دست دیگر اهل آمریکا داشته است.

وزارت دادگستری آمریکا مدعی است که متهمان اقدام به ایجاد فعالیت معاملاتی، تاریخچه برداشت و رسیدهای جعلی می‌کردند. استویکوویچ و همدستانش در صورتی که محکوم شوند، با مجازاتی در حدود ۲۰ سال حبس روبه‌رو خواهند بود.