۰۹۲۰۹۶۴۰۷۴۴ info@bcc-holding.com
Rate this post

یک نهنگ ارزهای رمزنگاری شده که به دلیل دارایی اتریوم (ETH) خود شناخته شده است، با خرید شش آلت‌کوین مختلف، در این فضا جنجالی به پا کرده است.

واکنش توییتری WhaleStats

به تازگی در توییتی ردیاب تراکنش WhaleStats  اعلام کرد که یک نهنگ به نام “Light” اخیرا بیش از 11 میلیون دلار BTC Wrapped (WBTC) خریداری کرده است، که این یک توکن مبتنی بر اتریوم است که هدف آن ثابت نگه داشتن قیمت بیت کوین است و برای آن طراحی شده است. هم اکنون، ارزش کلی این کیف پول، معادل 5.7 میلیارد دلار برآورد شده که 362 واحد WBTC به ارزش 20.2 میلیون دلار را در برمیگیرد. ارزش WBTC در زمان نگارش این مطلب، 55745 دلار می باشد.

همچنین دومین آلتکوینی که توسط این نهنگ خریداری شده، نماینده بلاکچین غیرمتمرکز The Graph (GRT) است. این پلتفرم تحلیل داده اعلام کرده که، “Light” به تازگی 2000000 واحد GRT (معادل 1849946دلار آمریکا) خریداری کرده است. قیمت این ارز رمزپایه، امروز با 4.60 درصد رشد به 0.95 دلار رسید.

این نهنگ با خریدی بیش از 1.8 میلیون دلار توکن بومی صرافی غیرمتمرکز سوشی سوآپ (SUSHI) که هم اکنون با قیمت 7.98 دلار معامله می شود، به هیاهوی به وجود آمده دامن زد.

علاقه قابل توجه این نهنگ به توکن های بازی

این نهنگ اتریوم علاقه قابل توجهی به توکن های بازی دارد. در مرحله بعدی، برای خرید ILV اقدام نموده است که این توکن، توکن اصلی بازی جهان باز Illuvium است که در بستر بلاکچین اتریوم ساخته شده است. این نهنگ هزار ILV را با قیمت بیش از 1.75 میلیون دلار بلعید. قیمت ILV در حال حاضر 9.70 درصد افزایش یافته و با قیمت 1882 دلار مبادله می شود.

رمزارز خوش شانس بعدی که توانسته جلب توجه کند و “Light” را به خود جذب کند، توکنی به نام UNI از صرافی یونی سوآپ است. این نهنگ 1.6 میلیون دلار هزینه روی این توکن کرده و 79998 واحد از آن را خریداری کرده است. قابل ذکر است که UNI با 11.58 درصد افزایش امروز به 22.11 دلار رسیده است.

در ادامه به آخرین رمزارز در لیست خرید این نهنگ میرسیم که، Curve DAO (CRV) است، رمزارزی که صرافی غیرمتمرکز Curve Finance را در حال حاضر تقویت می کند. طبق اعلام DeFILama، ارزش کل قفل شده این صرافی بیشتر از هر صرافی دیگری است. ظاهراً “Light” اخیراً 250000 واحد CRV با ارزش تقریبی 1145000 دلار آمریکا خریداری نموده است.

این ارز رمزنگاری شده که هم اکنون در رده 86 بازار است، امروز رشدی 16.69% داشته و به 5.34 دلار رسیده است.

منبع : “dailyhodl